ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Zagęszczanie włosów metodą keratynową

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Marzenie o długich, pięknych włosach, jeszcze nigdy nie było tak łatwe do spełnienia. Keratynowe przedłużanie jest bezpieczne dla włosów i bardzo efektowne, a ponadto, w porównaniu do innych metod,  wyróżnia się atrakcyjną ceną. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów wykorzystująca keratynę, polega na doczepianiu pasm za pomocą specjalnego urządzenia nazywanego gorącą pensetą, lub zgrzewarką. Pasma włosów do przedłużania zakończone są specjalną łuską keratynową, która umożliwia połączenie ich z naturalnymi pasemkami oraz posiada właściwości termoplastyczne. W miejscu doczepienia powstaje łączenie, tzw. zgrzew keratynowy, który, przy odpowiedniej technice wykonania jest praktycznie niewidoczny, ponieważ wykonany jest z bezbarwnej keratyny i ukryty między włosami rosnącymi na głowie. Ponadto jest bardzo wytrzymały i niewielki. W naszej Klinice Włosów w Krakowie oraz pozostałych salonach partnerskich na terenie całej Polski, profesjonalni styliści precyzyjnie dobierają kolor doczepianych włosów, co dodatkowo podnosi efekt naturalności i estetykę wykonanego metodą keratynową zabiegu. Nowoczesny sprzęt do przedłużania włosów zapewnia komfort podczas doczepiania pasm oraz gwarantuje spektakularny efekt zdrowych, zagęszczonych i długich włosów.

Długie i gęste włosy na długo i w atrakcyjnej cenie

Metoda przedłużania i zagęszczania wykorzystująca łączenia keratynowe jest bardzo trwała i nie wymaga częstego uzupełniania pasm. Klientkom korzystającym z usług Kliniki Włosów w Krakowie oraz naszych salonów partnerskich, ponowne wykonanie zabiegu przedłużania sugerujemy zazwyczaj dopiero po 2-4 miesiącach. Wówczas zdejmujemy pasemka przy użyciu specjalistycznego płynu, który nie ma wpływu na jakość i stan włosów naturalnych, a następnie doczepiamy nowe pasma, uzyskując świetny efekt i rewelacyjną fryzurę. Przy wykorzystaniu do przedłużania włosów wysokiej jakości, można użyć ponownie tych samych włosów kilkukrotnie, przerabiając końcówki i zakładając włosy doczepiane ponownie blisko skóry głowy na kolejne 2-4 miesiące.

Tym, co wyróżnia zabieg wykorzystujący keratynę, jest również atrakcyjna cena. Przedłużenie włosów przy pomocy klasycznych metod na ciepło (w tym między innymi metody keratynowej) waha się cenowo zazwyczaj w przedziale od 800 do 1500 zł.

Profesjonalne przedłużanie włosów w Krakowie i całej Polsce

Klinika Włosów Beauty-for-You znajduje się w Krakowie, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientek, profesjonalne zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów różnymi metodami, można wykonać w salonach partnerskich w całej Polsce i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Centralą w Krakowie, w celu umówienia się na zabieg doczepiania włosów w Twoim mieście – tel. (+48) 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady lub (+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów. Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You