ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Zagęszczanie włosów clip on/off (clip-in) za pomocą taśmy na klipsach

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Metoda clip on/off (clip-in) polega na doczepieniu naturalnych lub syntetycznych pasm do włosów na głowie za pomocą specjalnych klipsów. Włosy na taśmie w pasemkach lub dłuższych fragmentach, wpina się za pomocą specjalnych małych spinek we włosy naturalne. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy, ale również nadać fryzurze dowolny efekt np. asymetryczny kształt, ombre hair lub kolorowe pasemka. Efekt przedłużenia widoczny jest niemal natychmiast, a sam zabieg przedłużenia jest krótki (w porównaniu do innych metod) i trwa ok. 30 minut. Metoda clip on/off (clip-in) jest najlepszym rozwiązaniem na specjalne okazje (np. ważną uroczystość, ślub, imprezę sylwestrową itp.), pozwala bowiem osiągnąć spektakularny efekt i wymarzoną fryzurę na romantyczny wieczór, spotkanie na mieście, czy ważną uroczystość. W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie (oraz w salonach partnerskich w całej Polsce), włosy doczepiane za pomocą klipsów polecamy jako jednodniowe przedłużenie.

Zalety przedłużania włosów metodą clip on/off (clip-in):

  • atrakcyjna cena zabiegu przedłużenia,
  • dobry sposób na szybką zmianę wyglądu,
  • natychmiast widoczny efekt zagęszczenia i przedłużenia włosów,
  • możliwość tworzenia wielu fryzur,
  • brak ingerencji w naturalne pasma podczas doczepiania włosów.

Podczas każdego zabiegu zagęszczania włosów metodą clip on/off (clip-in), indywidualnie i bardzo skrupulatnie dobieramy rodzaj doczepianych włosów, ich długość i kolor, aby przedłużenie wyglądało jak najbardziej naturalnie, łączenia były dyskretne i wygodne w noszeniu, a przedłużone włosy wyglądały spektakularnie. Aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe konsultacje z ekspertami przedłużania włosów, którzy doskonale doradzą każdej Klientce. Z naszych usług można skorzystać w klinice Beauty-for-You w Krakowie oraz w salonach partnerskich w całej Polsce.

Profesjonalne doczepianie włosów w Krakowie i całej Polsce

Zapraszamy do Kliniki Włosów Beauty-for-You – miejsca, gdzie profesjonaliści kompleksowo zajmą się Twoimi włosami. Centrala świadcząca wszystkie usługi – Klinika Włosów Beauty-for-You znajduje się przy ul. Alfreda Dauna 44 w Krakowie – doskonale skomunikowanym punkcie miasta. Beauty-for-You to również sieć salonów partnerskich i przeszkolonych profesjonalistów działających w całej Polsce i za granicą, świadczących usługi uzupełniania włosów, zagęszczania i przedłużania. Zachęcamy do kontaktu z naszą Centralą w Krakowie, w celu umówienia spotkania ze stylistą w Twoim mieście – tel. (+48) 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady lub (+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You