🥇 Szkolenia z przedłużania, zagęszczania włosów - Beauty For You
ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Szkolenia

szkoleniaBeauty-for-You jako jedyna firma w Polsce, szkoli z przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów na 18 różnych metod doczepiania włosów i wykonuje zabiegi na 25 metod. Wszystkie metody mają swoje wady i zalety – dzięki dużemu doświadczeniu w branży, pomagamy salonom fryzjerskim i indywidualnym stylistom dobrać metody, które najlepiej sprawdzą się w danym miejscu i wśród danej grupy docelowej Klientów. Szklimy z następujących metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów:

1. Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extensions
2. METODA MICRORINGS
3. METODA KERATYNOWA (NA CIEPŁO)

Powyższe metody wchodzą w PODSTAWOWY pakiet szkoleń z przedłużania włosów DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH, tzw. PAKIET STANDARD, który polecamy osobom startującym w branży przedłużania włosów, nie posiadających jeszcze salonu lub pracujących w standardowym salonie fryzjerskim. Osobom posiadającym grupę stałych

Klientów, właścicielom i pracownikom ekskluzywnych salonów fryzjerskich, polecamy najnowsze metody przedłużania włosów – LASER EXTEND i Infralight – uzupełnione ewentualnie o podstawowe metody, w celu dotarcia do szerszej grupy Klientów.

4. Metoda taśmowa –tissage
5. Metoda na tulejki
6. Tulejki termokurczliwe
7. Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło)
8. Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa
9. Warkoczyk przestrzenny
10. Ultradźwięki
11. Kerawax
12. HOT-POT

Najszybsze metody – dla salonów, gdzie bardzo liczy się czas zabiegu, np. w Galeriach Handlowych
13. Metoda clip on/off – taśmy na klipsach
14. Taśmy – tzw. metoda kanapkowa/Skin-weft
15. Balmain Hair DoubleHair

Najnowsze metody:
16. LASER EXTEND
17. Infralight
18. SYSTEMY INTEGRACYJNE
Ostatnią metodę polecamy salonom, które specjalizują się w przywracaniu włosom gęstości i objętości, trychologii i walce z łysienie oraz gabinetom trychologicznym.

Do zapisania się na kurs przedłużania włosów nie ma wymagań wstępnych – szkolimy zarówno właścicieli salonów i fryzjerów, jak i osoby nie mające do tej pory styczności z fryzjerstwem – należy mieć tylko świadomość, że do przedłużania włosów, trzeba mieć tzw. „zdolności manualne” i cierpliwość, gdyż niektóre zabiegi mogą trwać nawet cały dzień. Szkolimy stylistów wykonujących zabiegi, jak i instruktorów przedłużania włosów, którzy uczą w szkołach fryzjerskich.

Kurs przedłużania włosów trwa od 1 do kilku dni – w zależności od zakresu i ilości osób biorących udział w kursie. Prowadzimy szkolenia indywidualne, jak i dla grup osób, np. z jednego salonu lub szkoły fryzjerskiej. W przypadku szkoleń dla grup, udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Zakres i tempo prowadzenia szkolenia są dostosowywane do profilu kursantów, dzięki czemu wiedza przekazywana w trakcie części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych jest przyswajana najbardziej efektywnie.

Zapraszamy do kontaktu już na etapie planowania zakresu działalności i szkolenia – doradzamy w jaki sposób najbardziej efektywnie wykorzystać środki do dyspozycji oraz potencjał działalności. Podpowiadamy jakie kroki podjąć i jak prowadzić działalność, aby inwestycja w szkolenie zwróciła się najszybciej.

Po szkoleniu jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi kursantami – polecamy klientów z miast, w których wykonują zabiegi, pomagamy rozwinąć biznes, doradzamy przy trudnych zabiegach, dobieramy wspólnie najlepszą metodę i włosy dla danej osoby. W HURTOWNI WŁOSÓW Beauty-for-You można zaopatrzyć się we wszelkie urządzenia, akcesoria i włosy do przedłużania, dzięki czemu nasi kursanci mają pewność wysokiej jakości i szybkiej dostawy.

Nasi kursanci, wspólnie z instruktorami, tworzą grupę najwyższej klasy profesjonalistów – Stylistów przedłużania włosów Beauty-for-You. Wspólnie propagujemy wysoką kulturę i jakość zabiegów przedłużania, zagęszczania i przedłużania włosów. Zapraszamy na kurs i do dołączenia do nas.

Zainteresowanych kursem przedłużania i zagęszczania włosów lub kursem niechirurgicznego uzupełniania włosów, zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą tematyce kursów: przedluzanie-wlosow.info.pl oraz do kontaktu w sprawie szkoleń (+48) 508-091-281 lub (+48) 509-636-080

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You