ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Warkoczyk przestrzenny / 3D

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Warkoczyk przestrzenny jest idealną metodą zagęszczania włosów dla Klientek posiadających różne rodzaje włosów, od gęstych po delikatne, w szczególności zaleca się jej stosowanie alergikom oraz osobom z wrażliwą skórą głowy.

Pasma włosów doczepianych są wplatane w pasemka włosów naturalnych Klientki. Łączenie ma długość około 1 cm, jest delikatne i mało wyczuwalne.
Warkoczyki nie powodują podrażnień skóry.

Gęstość i grubość pasm do zagęszczania należy starannie dobrać tak, by nie obciążały nadmiernie włosów. Warkoczyk przestrzenny to metoda całkowicie bezpieczna, nie wymaga stosowania kleju ani wysokiej temperatury do doczepiania włosów.

Warkoczyki zapewniają wygodę noszenia i łatwość pielęgnacji włosów zagęszczonych.
Koszty zagęszczania włosów metodą warkoczykową są zdecydowanie niższe w porównaniu z innymi metodami.

Każde z doczepionych pasm można samodzielnie zdjąć, stanowi to również wadę tej metody – możliwe jest przypadkowe uszkodzenie łączeń.

Czas użytkowania to około 4-8 tygodni, czyli do momentu w którym pojawi się odrost przekraczający 2,5 cm. Zachodzi wtedy konieczność zdjęcia doczepień, a następnie ich ponownego wplatania.

Włosy przedłużane wymagają właściwej pielęgnacji, w tym stosowania dedykowanych kosmetyków i profesjonalnej szczotki do włosów.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You