ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Warkoczyk przestrzenny

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Metoda warkoczykowa przedłużania włosów zalecana jest do grubych, gęstych i zdrowych włosów, a szczególnie dla alergików oraz osób z problemami skóry głowy, gdyż jest to zabieg bez wykorzystania substancji łączącej, czy metalowych łączeń.
W takcie wykonywania zabiegu we włosy Klientki wplatane są pasemka włosów naturalnych do przedłużania, a łącznia zakańczane są silikonową gumeczką lub gumonicią.

Zazwyczaj połączenia mają około 1 cm długości. Łączenia są delikatne, mało wyczuwalne, nie powodują podrażnienia skóry, pod warunkiem, że skóra głowy nie jest wrażliwa, a włosy nie są osłabione i nie mają tendencji do wypadania. Wielu osobom wydaje się, że tak mało inwazyjna metoda będzie najlepsza do cienkich włosów, jednak należy mieć na uwadze, że przy tej metodzie, tak samo, jak w pozostałych metodach warkoczykowych – japońskiej i tissage – dochodzi do zaplecenia warkoczy ciasno przy skórze głowy, co powoduje naciąganie cebulek – dlatego stosuje się metody warkoczykowe, jeśli włosy są zdrowe i mocne.
Pasemka do przedłużania są starannie selekcjonowane i dopasowane gęstością i grubością do włosów rosnących na głowie.
Zabieg nieinwazyjny, jakim jest przedłużanie włosów metodą warkoczykową przestrzenną, pod warunkiem zachowania powyższych warunków, zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Nie stosuje się zgrzewarki ani kleju do mocowania łączeń.

Przedłużenia są bardzo dyskretne, dla osób o niewrażliwej skórze głowy wygodne w noszeniu i pielęgnacji.

Pasemko można w każdej chwili łatwo zdjąć – rozcinając gumeczkę lub nić i rozplatając warkoczyk. Z drugiej strony niestety trzeba uważać by przypadkowo nie uszkodzić łączeń.

Pojawiający się po 4-8 tygodniach odrost jest sygnałem do zdjęcia przedłużeń, a następnie ich ponownego założenia. Wiąże się to z koniecznością wizyty u fryzjera.

Nie należy zapominać o właściwej pielęgnacji włosów przedłużanych, w tym zastosowaniu najwyższej jakości kosmetyków oraz odpowiedniej i nie naruszającej łączeń szczotki do włosów przedłużanych.

Metoda zbliżona do metody japońskiej – również polega na zapleceniu 1cm warkoczyka przestrzennego łączącego włosy z głowy z włosami do przedłużania. W tej metodzie używa się włosów naturalnych, zaplata się warkoczyki innego rodzaju – bardziej zwarte i bardziej wytrzymałe. Zazwyczaj zabieg wykonują dwie osoby, dzięki czemu można go wykonać szybciej.

Czas noszenia wynosi ok. 2 miesiące.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You