ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Balmain Hair Volume Secret – uzupełnianie włosów

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

balmain gwarancja

Systemy Volume Secret: Booster i Filler zostały stworzone dla osób chcących poprawić wygląd swojej fryzury od samego czubka głowy. To rozwiązania zarówno dla osób oczekujących większej objętości, jak również osób z widocznymi prześwitami w rejonie przedziałka.

Volume Secret Booster zwiększa objętość włosów, zagęszczając włosy naokoło przedziałka:

przedzialka

 

Volume System Booster jest przeznaczony dla osób oczekujących zwiększonej objętości włosów. Aplikacja jest prosta, trwa 5 minut i daje efekt uniesionych włosów od nasady. Istnieje możliwość zamocowania Volume System Booster na stała za pomocą jednej z wybranych metod dopasowanych do włosów pacjenta.

 

 

secret volumeZdjęcie przedstawia wykorzystanie systemu Volume Secret Booster.

 

 

 

 

 

 

 

 

Volume Secret Filler jest nakładany na własny przedziałek, maskując przerzedzenie i imitując normalną gęstość na czubku głowy – bardzo naturalny efekt, dzięki wstawce z „mikroskóry”:

Volume Secret Filler

 

Volume System Filler jest przeznaczony dla osób oczekujących zagęszczenia włosów od przedziałka i zamaskowania przerzedzających się włosów. Aplikacja jest prosta, trwa 5 minut i daje efekt naturalnie gęstych włosów.
Oba systemy występują w długości włosów 20cm (do ramion).
Największą zaletą System Volume jest dyskrecja, bezpieczeństwo i naturalny wygląd fryzury.
Systemy zapakowane są w ekskluzywne pudełko firmowe wraz z zestawem kosmetyków BALMAIN HAIR do pielęgnacji nowych włosów. Zestaw zawiera: szampon, odżywkę, serum, oraz szczotkę.

 

Zestaw


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You