ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Uzupełnianie włosów

Uzupełnianie włosów
W Beauty-for-You w Krakowie kompleksowo zajmujemy się niechirurgicznym uzupełnianiem, zagęszczaniem i doczepianiem włosów przy łysieniu. Oferujemy unikalne metody uzupełniania ubytków włosów prostych i kręconych, przerzedzeń, zakoli z przodu i na czubku głowy, zapewniając przy tym spektakularne efekty (na równi z tymi, jakie oferuje medycyna estetyczna!) oraz atrakcyjne ceny zabiegów! Skontaktuj się z nami i umów na konsultacje z naszymi specjalistami. Nie musi uciekać się do medycyny estetycznej, czy kosztownych przeszczepów włosów, możesz nadać nowy wygląd swoim włosom u fryzjera!

1. Laser Extend

2. Infralight

3. Balmain Hair Elegance / Glamour Hair Clip-On

4. Balmain Hair Volume Secret

5. TopHair Hairdreams

6. System integracyjny – IntegrationSkin – tzw. „mikrosiateczka”

7. System integracyjny – MicroSkin

Uzupełnianie ubytków oraz doczepianie włosów przy łysieniu i zakolach

Pod pojęciem uzupełniania włosów kryje się zarówno zwiększanie objętości włosów od czubka nieosiągalne przy tradycyjnych metodach zagęszczania włosów, jak również likwidowanie ubytków włosów, maskowanie silnych przerzedzeń włosów od czubka głowy, uzupełnienia zakoli i obniżenie linii włosów przy łysieniu. Rozwiązania z zakresu uzupełniania włosów najczęściej są wykonywane na wymiar, po indywidualnej konsultacji, w trakcie której ustalany jest pożądany efekt po zabiegu uzupełniania. Uzupełnianie może być stosowane zarówno przy włosach prostych jak i kręconych. W salonie fryzjerskim Beauty-for-You w Krakowie fryzjer-stylista lub trycholog zawsze pobiera wymiary głowy lub ubytku – w zależności, czy rozwiązanie ma objąć całą głowę, czy jedynie jej fragment.

Uzupełnianie i zagęszczanie włosów jest idealnym rozwiązaniem dla osób niezadowolonych z ilości włosów rosnących na czubku oraz z przodu głowy (zakola) i jest doskonałą alternatywą dla peruk z włosów naturalnych lub syntetycznych. Peruki są nakładane na całą głowę przykrywając całkowicie włosy lub ich resztki dając niezbyt naturalny efekt, natomiast systemy uzupełniania włosów wykorzystywane w gabinecie uzupełniania włosów Beauty-for-You w Krakowie polegają na wykorzystaniu włosów rosnących na głowie (bez względu na to czy są krótkie, czy dłuższe, kręcone czy zupełnie proste) i integracji z nimi włosów uzupełnianych. To gwarancja spektakularnego efektu końcowego bez uciekania się do metod medycyny estetycznej! Jest to możliwe dzięki indywidualnemu doborowi metody, powierzchni uzupełnienia, rodzaju, struktury, koloru, długości i ilości włosów do uzupełnienia oraz odpowiedniemu rozmieszczeniu włosów dokładanych przez specjalistę.

Sposoby uzupełniania włosów

Istnieje wiele możliwości uzupełniania i doczepiania włosów – w Klinice Włosów i w salonie fryzjerskim Beauty-for-You w Krakowie oferujemy ich szeroki wybór – od takich, które są codziennie nakładane i ściągane w domu, aż po takie, które utrzymują się kilka miesięcy bez konieczności ściągania, czy wizyty w salonie fryzjerskim. Stylista-fryzjer w trakcie konsultacji ustala najbardziej odpowiednią w danej sytuacji opcję i omawia możliwości i ograniczenia stosowania konkretnego rozwiązania.

Doczepianie i zagęszczanie włosów – dla kogo?

Metody stosowane w naszym salonie fryzjerskim w Krakowie i w osobnych gabinetach zabiegowych, są bardzo wszechstronne i pomagają uporać się z występującymi brakami włosów przy łysieniu androgenowym kobiet i mężczyzn, przerzedzeniami w rejonie przedziałka, przerzedzonym czubkiem głowy, zakolami, bliznami po nieudanych przeszczepach lub wypadkach, łysieniem plackowatym, nieudanymi zabiegami fryzjerskimi, łysieniem po chemioterapii. Metody doczepiania włosów stosowane są również czasowo przy tworzeniu fryzur celebrytów i gwiazd – do sesji zdjęciowych, filmów, reklam i na występów na żywo. Mogą być stosowane przy włosach prostych, kręconych lub falowanych.

Uzupełnianie włosów ma zastosowanie zarówno stricte upiększające – u osób, które mają wszystkie swoje włosy, ale są z nich niezadowolone i chcą bardziej spektakularnego efektu, jak i u osób, które chcę zamaskować braki włosów, zakola i niedoskonałości fryzury, jednak nie chcą korzystać z metod chirurgicznego przeszczepiania włosów.

Efekt uzyskiwany przy pomocy uzupełnień włosów jest niemożliwy do uzyskania przy zastosowaniu klasycznych metod przedłużania i zagęszczania włosów głównie dlatego, że uzupełniać włosy trzeba od czubka, gdzie tradycyjne łączenia mogą być widoczne. Doczepianie włosów spisuje się doskonale również przy włosach kręconych, które są dosyć kłopotliwe ze względu na trudność w zastosowaniu niewidocznych łączeń. W tym przypadku, uzupełnienie włosów również pozostaje niewidoczne dla osób postronnych.

Nie musisz uciekać się do metod chirurgicznych, czy medycyny estetycznej! Zadzwoń teraz do naszej Kliniki Włosów w Krakowie i umów się na indywidualną konsultację:

(+48) 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady

(+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You