ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda przedłużania włosów na ultradźwięki

Przedłużanie włosów
Ultradźwiękowe przedłużanie włosów to metoda technologicznie zaawansowana. Łączenie włosów z pasemkami odbywa się przy użyciu urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe – wykorzystywane jest zjawisko „zimnej fuzji”. Metoda ultradźwiękowa przedłużania włosów pozwala na precyzyjne wykonanie łączeń „na zimno” – bez użycia ciepła – urządzenie ultradźwiękowe zastąpiło tradycyjną zgrzewarkę.

Punktowe działanie urządzenia powoduje łączenie włosów przedłużanych z naturalnymi włosami oraz/lub kurczenie się tulejek termokurczliwych. Emisja ultradźwięków zachodzi pomiędzy płytkami umieszczonymi na końcówkach urządzenia. Urządzenia działają automatycznie, dobierany jest właściwy czas i siła konieczna do właściwego założenia pasemka.

Za pomocą tej metody uzyskujemy płaskie dyskretne łączenia, mniej widoczne i wyczuwalne w porównaniu do użycia tradycyjnej zgrzewarki. Ponadto włosy przedłużane za pomocą ultradźwięków można nosić dłużej niż łączone przy użyciu zgrzewarki. Nie musimy obawiać się, że włosy ulegną splątaniu przy odroście nawet przekraczającym 3cm.

Zdecydowaną zaletą tej metody jest jej bezpieczeństwo. Dzięki wyeliminowaniu konieczności stosowania silnie nagrzanej zgrzewarki, włosy nie są narażone na uszkodzenia, nie dojdzie również do poparzenia lub skaleczenia skóry głowy.

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową polecane jest szczególnie osobom z suchymi i zniszczonymi włosami, ale wskazaniem do stosowania tej metody jest również uczulenie klientki na metale (jak w przypadku metody na mikroringi).

Ultradźwięki zapewniają przedłużenie włosów nawet na 4 miesiące. Długotrwały efekt uzyskuje się przez silne trwałe połączenia, jednocześnie dyskretne i płaskie. Uformowanie płaskich łączeń sprawia, że każde pasmo układa się w wachlarz włosów rozkładając się bardziej równomiernie na plecach, niż metoda keratynowa – dzięki temu do przedłużenia włosów na ultradźwięki można użyć nieco mniej włosów, aby uzyskać ten sam efekt, co w przypadku metody keratynowej, czy innych metod z owalnymi łączeniami.

Wadą tej metody przedłużania włosów jest konieczność odpowiedniego doboru kosmetyków do włosów oraz dłuższy czas ściągania pasemek i odświeżenia fryzury – tak jak w przypadku metody keratynowej. Do przedłużenia włosów stosuje się 50-100g włosów, co odpowiada 100-125 pasemkom optymalnej grubości.

Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Urządzenie służące do przedłużania włosów za pomocą ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, a przy tym jest bezpieczne, nie nagrzewa się tak, jak zgrzewarka, ale poprzez emisję ultradźwięków rozpuszcza keratynę i powoduje kurczenie tulejek termokurczliwych. Niewątpliwą zaletą metody jest jej innowacyjność, precyzja, brak konieczności posługiwania się mocno rozgrzewającą się zgrzewarką, która może spowodować oparzenie lub zniszczenie dotkniętej powierzchni.

Urządzenie do ultradźwięków jest estetyczne, nie naraża włosów i skóry na działanie ciepła, działa punktowo – precyzyjnie, na powierzchnię znajdującą się między płytkami zlokalizowanymi na końcówkach urządzenia. Łączenia wykonywane za pomocą tej metody są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do łączeń wykonywanych na zgrzewarce.

Czas noszenia: 2-4 miesiące


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You