ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Tulejki termokurczliwe – alternatywna metoda przedłużania włosów

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie włosów z zastosowaniem metody na tulejki termokurczliwe polecane jest dla wszystkich rodzajów włosów – zarówno grubych, jak i cienkich. Dzięki tej metodzie zabiegowi mogą poddać się również alergicy uczuleni zarówno na keratynę i substancje pochodne, jak i na metale. Inne metody polecane alergikom, to LASER EXTEND i warkoczyki.

Do przedłużania włosów na tulejki termokurczliwe stosuje się 50-100g włosów, co odpowiada 100-125 pasmom włosów do przedłużania o gramaturze 0,5-0,8g. Do przedłużania można wykorzystać pasma z taką samą końcówką jak do metod na zimno – tulejek miedzianych i aluminiowych mikroringów.

Przedłużanie polega na dobieraniu pasemka włosów naturalnych do pasemka włosów do przedłużania i przeciągnięciu obu pasm przez tulejkę. Oba pasma zostają połączone przez obkurczoną tulejkę silikonową przy użyciu ciepła lub ultradźwięków, wyłącznie wokół pasemka, nie naruszając struktury włosów. Tulejki termokurczliwe występują w kolorze czarnym lub są przezroczyste – przyjmujące kolor włosów znajdujących się w łączeniu.

Łączenia są bardzo małych rozmiarów, zapewniając dyskrecję i bezpieczeństwo, ale niezbyt dużą wytrzymałość i trwałość. W noszeniu są elastyczne. Kluczowe przy zakładaniu jest wyczucie przez stylistę momentu dostatecznego obkurczenia tulejki i nienaruszenie ciągłości łączenia.

Metoda na tulejki termokurczliwe zapewnia szybki efekt i trwałość do ok.4-8 tygodni, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczna dla włosów. Prawidłowo założone tulejki idealnie podtrzymują pasma doczepionych włosów. Ściąganie jest szybkie i stosunkowo łatwe – manualne w połączeniu ze specjalnym removerem.

Minusem tej metody jest mała odporność łączeń na działanie kosmetyków i podatność łączeń na uszkodzenia mechaniczne. Metoda polecana jest osobom uczulonym na substancje wykorzystywane w innych metodach przedłużania włosów, a także osobom przed tomografią komputerową lub rezonansem magnetycznym – łączenia pozostają niewidoczne dla tych urządzeń diagnostycznych.

Metoda przedłużania włosów z wykorzystaniem tulejek termokurczliwych, które pod wpływem ciepła ze zgrzewarki lub ultradźwięków, kurczą się, zaciskając i łącząc włosy na głowie z pasemkami z końcówką prostą – STICK (jak pod mikroringi i tulejki).

Tulejki wykonane są z tworzywa, które pod wpływem temperatury kurczy się, tym samym mocno zaciskając wokół pasemka. Nie wtapiają się w strukturę włosa i nie powodują jego naruszenia.

Czas noszenia: ok. 1-1,5 miesiąca.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You