ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Tulejki – metoda „książeczkowa”

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie włosów metodą na tulejki to idealne rozwiązanie dla osób z grubymi, zdrowymi włosami, wymagających ekstremalnie silnego łączenia. Tulejki to metoda „na zimno” bez użycia nagrzewającej się zgrzewarki.

Zabieg polega na doczepianiu pasemek przy zastosowaniu małych, metalowych, miedzianych tulejek. Rodzaj oraz rozmiar tulejek dobierany jest indywidualnie do struktury i grubości włosów z głowy. Również kolor tulejek pasuje do włosów naturalnych.

W trakcie przedłużania fryzjer powinien odpowiednio dobrać grubość pasemka, tak by nie było grubsze od włosów naturalnych, a tym samym nie obciążało nadmiernie włosów. W innym przypadku mogłoby dojść do uszkodzeń i wypadnięcia włosów, gdyż oprócz ciężaru włosów, należy brać pod uwagę ciężar metalowego łączenia – tak jak w przypadku mikroringów.

Tulejki są cieńsze od mikroringów, a prawidłowo wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania włosów zapewnia ich niewidoczność. Także rozmieszczenie tulejek może być bardziej swobodne, niż ringów, gdyż po założeniu są one bardziej płaskie.

Dodatkową zaletą przedłużania włosów na tulejki jest ich duża wytrzymałość i trwałość – można powiedzieć, że nie zejdą, dopóki się ich nie ściągnie, co z jednej strony jest zaletą, a z drugiej wymusza wizytę w salonie po pewnym czasie i wyklucza samodzielne ściąganie włosów przedłużanych.

Można spotkać zarówno tulejki wyściełane silikonem, jak i bez silikonowej wyściółki. Zupełnie inną metodą są tulejki termokurczliwe, różniącą się przede wszystkim koniecznością użycia zgrzewarki lub ultradźwięków do uformowania łączenia.

Przedłużanie włosów za pomocą tulejek pozwala uzyskać szybki i trwały efekt, zapewniający dyskrecję na 2 do 4 miesięcy noszenia. Zakłada się 50-100g włosów, czyli 100-125 pasm, aby przedłużyć włosy o 10-15cm.

Po wykonaniu zabiegu, tak jak w przypadku innych metoda, należy pamiętać o prawidłowej pielęgnacji włosów przedłużanych z użyciem specjalistycznych kosmetyków, natomiast nie trzeba martwić się o łączenia, a tylko o doczepione włosy.

Należy podkreślić, że tulejki wykonane są z metalu mogącego uczulać nieliczne osoby, stąd zaleca się wykonanie testu przed zabiegiem.

Cienkie, podłużne, miedziane tulejki zaciskane na 2. Dyskretne, świetnie trzymają pasemka. Dobierane pod kolor włosów rosnących na głowie.

Metoda ta jest przeznaczona do zagęszczania i przedłużania włosów normalnych i grubych. Jest to metoda przedłużania włosów „na zimno”, polegająca na doczepianiu pasm za pomocą małych metalowych tulejek do własnych włosów. Rozmiar tulejek oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa.

Czas noszenia ok. 2,5- 3 miesięcy.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You