ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Uzupełnianie włosów – system TopHair Hairdreams

Uzupełnianie włosów

hairdreams
TopHair firmy Hairdreams
System TopHair został stworzony z myślą o kobietach o cienkich i rzadkich włosach w miejscu przedziałka. Umożliwia szybkie zagęszczenie delikatnych i rzadkich włosów nawet samodzielnie przez pacjenta.
System TopHair jest szybki i wygodny – idealnie nadaje się dla osób, które chcą uzyskać zagęszczenie przedziałka w kilka minut w zaciszu własnego domu. Dostosowany do szybkiego, bezproblemowego zagęszczenia delikatnych i rzadkich włosów górnej części głowy.
Składa się on z aktywnej tkaniny do której przymocowane są włosy. Mocuje się go na górnej części głowy. Włosy mieszają się z własnymi włosami, co umożliwia stworzenie naturalnej fryzury z przedziałkiem lub grzywką.

W zależności od indywidualnych potrzeb możliwe jest modulowanie na stałe lub przy pomocy spinek.

Uzupełnianie włosów przy pomocy TopHair

umocowanieUmocowanie
TopHair mocuje się łatwo na górnej części głowy przy pomocy klipsów, ewentualnie na stałe, jeżeli takie są wymagania pacjenta. Umożliwia on zagęszczenie własnych włosów i pozwala na ułożenie fryzury z dokładnym przedziałkiem. Okres użytkowania systemu wynosi ok. 6 – 8 miesięcy. W przypadku mocowania na stałe należy wykonać przepięcie systemu tzw. korektę.
Korektę powinno się wykonywać co 2-6 tygodni w zależności od tempa wzrostu własnych włosów.

zakladanie


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You