ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda taśmowa – tissage

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zastosowanie metody taśmowej tissage polega na przyszywaniu taśm do warkoczy zaplatanych na głowie. Metoda przeznaczona jest dla osób posiadających gęste i zdrowe włosy. Metoda pozwala na zaplecenie w warkocze przylegające do skóry głowy nawet włosów na co dzień trudnych do ułożenia i niesfornych. W przypadku zastosowania tej metody, można używać do zagęszczenia włosów różnych rodzajów od azjatyckich po słowiańskie.

Tissage zapewnia bezpieczeństwo w trakcie zabiegu, jak również naturalny wygląd i dyskrecję.
Niestety początkowo istnieje możliwość odczuwania dyskomfortu w trakcie noszenia, szczególnie u osób o delikatnej skórze głowy. Okres noszenia zagęszczenia włosów to 4-6 tygodni, czyli krócej niż inne metody. Zastosowanie metody tissage idzie w parze z utrudnioną pielęgnacją w trakcie okresu użytkowania taśm.

Metoda jest szczególnie polecana osobom posiadającym afrykańską strukturę włosa, natomiast osoby o fryzurze słowiańskiej lub europejskiej nigdy nie powinny zakładać zbyt dużej ilości taśm.

Doszywane włosy w taśmach do warkoczy utrudniają dostęp do skóry głowy, stąd też trudniej zadbać o higienę głowy. Łączenia są w pełni odporne na kosmetyki i farby, ale należy być ostrożnym, by nie uszkodzić nici.

Czas wykonania zabiegu zagęszczania włosów metodą tissage to około 1 godzina, jednakże włosy muszą być do zabiegu wcześniej przygotowane.
W Polsce istnieje wiele lepszych metod dostosowanych do struktury włosów Klientek, zwłaszcza LASER EXTEND czy też ultradźwięki.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You