ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów na taśmy doszywane do warkoczy

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Metoda przedłużania włosów tissage, czyli taśmy przyszywane do warkoczy zaplecionych na całej głowie, to metoda przeznaczona głownie dla osób z grubymi, zdrowymi, gęstymi włosami. Metoda ta cieszy się popularnością głównie u Afroamerykanów i osób czarnoskórych. Umożliwia ona okiełznanie trudnych do ułożenia włosów na głowie poprzez zaplecenie w warkocze przylegające do skory głowy i całkowite przykrycie ich włosami doszywanymi. Do tej metody można stosować rożnego rodzaju włosy, w tym zarówno grube włosy azjatyckie, jak i delikatne słowiańskie.

Przedłużanie włosów na metodę tissage jest bezpieczne, wygląda naturalnie i dobrze wykonane pozostaje niewidoczne dla osób postronnych. Minusami tej metody jest możliwość początkowego odczucia dyskomfortu u osób o wrażliwej skórze głowy, krótszy okres noszenia, niż w przypadku pasm – ok.4-6tyg. – zarówno ze względu na technikę doczepienia włosów, jak i ze względu na higienę zaplecionych na głowie warkoczy oraz właśnie utrudniona pielęgnacja.

Do przedłużania włosów na taśmy doszywane do warkoczy stosuje się zazwyczaj od 50g do 150g włosów – uzależnione od długości włosów oraz rozmieszczenia taśm – czy stosujemy 2-3 rzędy taśm, czy zakładamy taśmy na całą głowę, aby zakryły własne włosy. Metoda polecana szczególnie osobom o strukturze włosa afrykańskiej, ale – uwaga – nie poleca się zakładania taśm na całą głowę osobom o strukturze włosa europejskiej/słowiańskiej.

Pielęgnacja włosów doszywanych w taśmach do warkoczy jest utrudniona przez ograniczony dostęp do skóry głowy oraz włosów zaplecionych w warkocz. Łączenia natomiast są odporne na wszystkie kosmetyki i farby – należy tylko uważać, aby nie przeciąć nici, gdyż spowoduje to rozluźnienie łączeń i spadanie całych rzędów włosów.

Zabieg przedłużania włosów na metodę tissage trwa ok.1-2 godziny, ale uprzednio muszą być przygotowane włosy pod tą metodę. Jest ona alternatywą dla metody Skin-weft oraz systemów integracyjnych dla osób o włosach typowo afrykańskich. W Polsce popularność tej metody jest mocno ograniczona, ze względu na dostępność zdecydowanie lepszych metod dla Polek, w tym w szczególności keratynowej, ultradźwiękowej i LASER EXTEND.

Polega na doczepieniu włosów za pomocą wszycia całych kawałków taśmy w zrobiony w poprzek głowy warkoczyk. Splot zostaje wykonany z włosów pacjentki wzdłuż głowy około 1 cm warkoczykiem. Następnie taśmę przyszywa się cienką dratwą do warkocza. Metoda bezinwazyjna dla włosa. Mało znana w Polsce i rzadko wykonywana.

Czas noszenia: 4-8 tygodni.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You