ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Szkolenia

Szkolenia - konsultantka

Szkolenia

Kliknij i umów się na szkolenia...

przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów.

Profesjonalizm przede wszystkim. O tym, że szkolenia są niezbędne oraz zapewniają wiedzę i umiejętności konieczne do poprawnego wykonania zabiegu przedłużania włosów, nie trzeba nikogo przekonywać. Szeroki wachlarz szkoleń realizowanych przez instruktorów Beauty-for-You, gwarantuje zdobycie atrakcyjnego zawodu, bądź podniesienia kwalifikacji, co przekłada się na ilość zadowolonych klientów.

Jako jedyna firma w Polsce szkolimy aż z 17 metod przedłużania, zagęszczania i niechirurgicznego uzupełniania włosów. Osoby po kursie korzystają z przedłużanie włosów szkoleniapreferencji i promocji dla profesjonalistów, dzięki czemu każda osoba przedłużająca włosy u jednego z naszych partnerów może liczyć na najwyższą jakość i najlepsze ceny.

W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się szkolenia indywidualne z poszczególnych metod, jak również oferujemy opłacalne pakiety szkoleniowe, w których poziom rabatów sięga 60%!

Najbardziej popularne kursy przedłużania włosów:

Pakiet STANDARD – 3 najpopularniejsze metody przedłużania włosów – mikroringi, keratynę i easy-loop – kurs dla początkujących, obejmujący niezbędne elementy podstawowe przedłużania i zagęszczania włosów
keratyna szkoleniamikroringi szkoleniaeasy-loop-petelki

laser extend szkoleniaPakiet LASER EXTEND – szkolenie przedłużania włosów metodą LASER EXTEND – obejmuje wiedzę i zawiera elementy niezbędne do rozpoczęcia przedłużania włosów metodą LASER EXTEND

Powyższe pakiety często są łączone lub uzupełniane o dodatkowe metody, w szczególności ultradźwięki/ultrasonic i metodę „kanapkową”/skin weft.

 

 

 

Metody przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów na których szkolimy:

 • PREMIUM:
 1. LASER EXTEND 1599zł (przy zakupie urządzenia za 6400 zł netto szkolenie gratis)
 2. SYSTEMY INTEGRACYJNE 1999zł
 3. ULTRADŹWIĘKI 999zł, -30% dla drugiej osoby (1699 zł/za dwie osoby), -50% dla trzeciej osoby (2199 zł/ za trzy osoby)
 4. METODA SKIN WEFT – tzw. kanapkowa 999zł

 

 • STANDARD:
 1. Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extensions 699zł
 2. METODA MICRORINGS (na mikroringi) 699zł
 3. Metoda KERAWAX 999 zł
 4. Metoda Keratynowa (NA CIEPŁO) 999zł
 5. Metoda Taśmowa –tissage 999zł
 6. Metoda na Tulejki 799zł
 7. Metoda na Tulejki termokurczliwe 799zł
 8. Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło) 850zł
 9. Metoda Japońska – warkoczykowa 999zł
 10. Metoda Clip on/off – taśmy na klipsach 699zł
 11. Metoda na Warkoczyk przestrzenny 999zł
 12. Metoda HOT POT 799 zł

Kurs indywidualny trwa od 1 do 4 dni – wszystko uzależnione jest  od preferencji uczestnika kursu.

Po ukończeniu szkolenia wręczamy Dyplom w języku polskim,  angielskim lub dowolnym innym uprawniający do wykonywania zabiegów na terenie UE, a w przypadku ukończenia szkolenia pakietowego – zestaw startowy GRATIS.

Zainteresowanych kursem przedłużania i zagęszczania włosów lub kursem niechirurgicznego uzupełniania włosów, zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą tematyce kursów: https://przedluzanie-wlosow.info.pl oraz do kontaktu.

 

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You