ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów taśmami silikonowymi

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie włosów metodą kanapkową to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów przedłużania włosów. Jest polecana szczególnie osobom często zmieniającym swoją fryzurę, często farbującym włosy oraz lubiącym często odświeżać/korygować włosy przedłużane. Korektę włosów przedłużanych wykonuje się częściej, niż w przypadku pasemek, gdyż co 4-8 tygodni, za to zarówno zakładanie włosów, jak i ściąganie włosów trwa zdecydowanie krócej, niż w przypadku pasemek. Odświeżenie fryzury jest również tańsze, niż przy pozostałych metodach.

Pasma włosów doklejane są na szerokość danej sekcji głowy. Pasmo włosów z głowy znajduje się między dwoma pasmami włosów doczepianych na tzw.”kanapkę” – włosy doczepiane – włosy naturalne – włosy doczepiane. Łączenie jest antyalergiczne, nie wywołuje podrażnień skóry. Nie używa się temperatury, nie zgrzewa się włosów.

Taśmy są wygodne i lekkie, nie powodują plątania się włosów, a dzięki lepszemu rozłożeniu w “wachlarze”, a nie jak w przypadku pasemek w “linie”, przy tej samej ilości włosów dają pełniejszy efekt. Łączenia są wytrzymałe i elastyczne. Dzięki dopasowaniu się do skóry głowy, są bardzo wygodne w noszeniu i umożliwiają wykonanie wielu fryzur i stylizacji. Ograniczeniem jest tylko konieczność zdecydowania o tym, czy włosy będą zawsze układane w luźno opadające włosy, czy zawsze będą upinane – decyduje to o kierunku założenia taśm.

Do przedłużenia włosów przy tej metodzie można zastosować nieco mniej włosów, niż np. w metodzie keratynowej, czy ultradźwiękowej – wystarczy 35-70g włosów, czyli 20-40 taśm, albo 10-20 kanapek, gdyż włosy do przedłużania w taśmach lepiej rozkładają się na plecach, niż włosy w pasemkach.

Pielęgnacja włosów przedłużanych na metodę skin-weft nie odbiega od dbania o włosy przedłużane w pasemkach – należy stosować odpowiednie kosmetyki i unikać naruszania łączeń.

Zaletą tej metody są niemal niewidoczne łączenia założone w krótkim czasie.
Minusem tej metody jest konieczność podciągania taśm co 4-8 tygodni oraz szerokie łączenia, których nie można zastosować we wszystkich partiach głowy, jak w przypadku doczepiania włosów w pasemkach.

Metoda polega na doklejaniu pasm włosów na szerokość sekcji głowy. System, który pozwala przedłużyć i zagęścić włosy, stworzony z myślą o tych, którzy często lubią zmieniać swój wizerunek. Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych, na których są zamocowane naturalne włosy. Płaskie, elastyczne i wytrzymałe łączenia, dopasowują się do kształtu głowy pacjenta, dając wysoki komfort noszenia.

Możliwość wielokrotnego założenia

wielokrotnezalozenie

okres noszenia: 4-8 tygodni

 

fillin


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You