ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów metodą Easy-Loop

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Bezpieczna dla włosów metoda pętelkowa. Zabieg polega na zakładaniu pasemek włosów zakończonych pętelką na włosy naturalne, używając małych rozmiarów antyalergicznych ringów. Obrączki są elastyczne, pozwalając na regulację odległości łączeń od skóry głowy i odświeżenie fryzury bez konieczności ściągania pasm. Pasemka w trakcie noszenia mogą być podciągane nawet dwukrotnie.

Do przedłużenia włosów o 10-15cm stosuje się 100-125 pasm włosów 0,5-0,7g, czyli ok.50-100g włosów. Włosy zakłada się ok.5mm od skóry głowy i nosi 2-4 miesięcy, czyli dopóki nie odrosną na odległość 2,5-3cm.

Zakładanie włosów jest łatwe i szybkie – możliwe jest nabycie zestawu do samodzielnego zakładania – i co istotne – ryzyko zniszczenia włosów w trakcie zakładania, nawet przez osobę nieprzeszkoloną i bez odpowiednich umiejętności, jest znikome. Ściągnie włosów również jest bardzo proste, gdyż wystarczy wygiąć łączenie w drugą stronę.

Metoda Easy Loop jest doceniana ze względu na bezpieczeństwo włosów, nie są stosowane kleje ani wysokie temperatury. Obrączki są od wewnątrz wyścielane włosami, by chronić włosy naturalne rosnące na głowie przez cały okres noszenia włosów przedłużanych.

Metoda polecana jest szczególnie dla osób z cienkimi, ciemnymi włosami. Idealna dla osób aktywnych i uprawiających sporty. A także dla tych, którzy od czasu do czasu ściągają na pewien czas włosy, aby założyć je ponownie po kilku dniach/tygodniach.

Zabieg trwa szybko, a efektami można cieszyć się nawet 4 miesiące – zależnie od tempa wzrostu włosów. Łączenia są dyskretne i wygodne w noszeniu dla osób o normalnej skórze głowy. Metoda polecana jest w szczególności osobom noszącym mikroringi i chcącym poprawić komfort noszenia włosów. W przypadku wrażliwej skóry głowy oraz u osób uczulonych na metale, poleca się zastosowanie innej metody.

Polega na doczepianiu włosów za pomocą malutkich, antyalergicznych obrączek przymocowanych mechanicznie do pasemka, zaciskanych na wydzielonych pasemkach za pomocą cążków. Pętelka znajdująca się na końcu pasemka umożliwia szybką i sprawną pracę. Dzięki innowacyjności technologii jest to szybka i najbezpieczna, a także bardzo ekonomiczna metoda przedłużania włosów.

Dzięki elastyczności ringów można regulować odległość łączenia od skóry głowy, co ma znaczenie w przypadku odświeżania wyglądu fryzury. Nie wymaga używania żadnych maszynek do zgrzewania. Włos nie jest narażony na ciepło. Polecana szczególnie osobom korzystającym z metod przedłużania włosów „na zimno”, a szczególnie zalecana dla osób z cienkimi, ciemnymi włosami, a także dla alergików.

Metoda ta jest idealna dla aktywnych osób, które chcą mieć piękne, długie włosy szybko, na specjalne okazje jak i na dłuższy okres czasu. Micro obrączki nie niszczą włosów, a w 100% naturalne pasma najlepszej jakości i profesjonalny zabieg przedłużania, pozwolą mieć pewność, że nikt nie będzie wiedział, że fryzura była zagęszczana i/lub przedłużana.

Czas noszenia (WAŻNE: dotyczy łączeń, a nie włosów! Przy wszystkich metodach czas noszenia włosów zależy od ich jakości i pielęgnacji!): 1-3 miesiące, w zależności od tempa wzrostu włosów i komfortu noszenia, po czym, o ile włosy są odpowiednio pielęgnowane, wykonuje się zabieg podciągnięcia włosów, trwający do godziny czasu (zabieg podciągania można wykonać 2-3 razy bez zmiany metody, o ile zostały zastosowane włosy wysokiej jakości Beauty-for-You).


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You