ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Mikroskóra – MicroSkin

Przedłużanie włosów
(+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com Cennik - zobacz aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, w trakcie konsultacji z ekspertem, do Twoich włosów, potrzeb, oczekiwań i założonego budżetu dobierzemy metodę, rodzaj włosów, ich długość i kolor, aby przedłużenie wyglądało najbardziej naturalnie, łączenia były dyskretne i wygodne w noszeniu, a włosy wyglądały spektakularnie. *w przypadku wykonywania zabiegu przedłużania, zagęszczania lub uzupełniania włosów bezpośrednio po konsultacji, jest ona bezpłatna; jeżeli przeprowadzana jest sama konsultacja, jest ona płatna 50zł
MikroSkin to metoda przeznaczona dla osób z problemem mocno przerzedzonych włosów lub ich braku. Jest to zabieg niechirurgiczny, więc nie ma ryzyka powikłań, komplikacji czy infekcji. MicroSkin to ultracienka membrana, do złudzenia wyglądająca jak włosy wyrastające z głowy. Składa się ze specjalnych mikroporów imitujących skórę, do których zaimplantowane są włosy. Niezwykle precyzyjne przygotowanie i proces mocowania tysiąca włosów jest wykonywany ręcznie, dzięki czemu idealnie imituje porost włosów ze skóry.

Termoadhezyjne łączenia są kompatybilne ze skórą głowy gwarantując stabilność MicroSkin, dzięki temu system idealnie przylega dając pełne uczucie komfortu. Mikroskóra reaguje na temperaturę ciała i za pomocą termoplastycznych łączeń zespala się z nią. Na życzenie pacjenta istnieje możliwość automatycznego mocowania.
Dzięki mikroporom występuje naturalna cyrkulacja powietrza, a więc skóra głowy może normalnie oddychać . MicroSkin jest transparentny i po wystylizowaniu poprawia wygląd każdej osoby i jest nie do zauważenia przez osoby trzecie.

Metodę doceniły największe gwiazdy showbiznesu, ceniąc sobie dyskrecję i oszałamiający efekt. MicroSkin daje niewiarygodne możliwości.

gwiazda

 

lysienie-plackowate dziewczynka 14 lat, łysienie plackowate

 

 

 

 

 

po-zabiegu dziewczynka po zabiegu uzupełniania włosów z wykorzystaniem MicroSkin  na całej powierzchni skóry głowy

 

 

 

 

oparzenie kobieta 29 lat, utrata włosów na koronie głowy spowodowana poparzeniem

 

 

 

 

 

mikroskin

kobieta po zabiegu z wykorzystaniem MicroSkin na koronie głowy

lysienie-androgenowe

mężczyzna 55 lat łysienie androgenowe

MicroSkin mezczyzna

mężczyzna po zabiegu z wykorzystaniem MicroSkin na koronie głowy

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You