ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda Microrings

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zagęszczanie włosów poprzez stosowanie metody Microrings to jeden z najpopularniejszych sposobów uzyskania wymarzonej objętości włosów. Metoda microrings jest tania, łatwa i mało inwazyjna.

W trakcie zabiegu zakładane są pasma włosów za pomocą małych rozmiarów obrączek aluminiowych. Do każdego ringa wkłada się włosy z głowy oraz włosy doczepiane, następnie zaciska się mikroring. Metoda nie wymaga korzystania z zgrzewarek, ani też keratyny.

Jeszcze przed przystąpieniem do zabiegu należy dobrać mikroringi względem rozmiaru, koloru oraz rodzaju i dopasować je do włosów rosnących na głowie. Ważny jest również dobór grubości pasemka, za cienkie nie dadzą pożądanego efektu, a za grube mogą nadmiernie obciążyć włosy.

Metoda Microrings zapewnia szybkie i bezpieczne zagęszczenie włosów, nie narażając ich na uszkodzenia.

Warto pamiętać, że metoda nie jest polecana osobom ze skłonnościami do alergii, ponieważ zawarty w mikroringach metal może powodować uczulenie. Za słabe włosy z tendencją do łamliwości również nie są odpowiednie do stosowania metody microrings.

Jeśli Klientka posiada ciemne, grube włosy metoda ta jest idealna. Ringi są bardziej widoczne na blond włosach, szczególnie w okolicach skroni po upięciu fryzury.

Tempo naturalnego wzrostu włosów decyduje o czasie noszenia zagęszczenia. Prawidłowa pielęgnacja i odpowiednie wyczesywanie zapewnią dłuższe użytkowanie. Nie należy nakładać na włosy tłustych oleistych substancji, jak odżywki i maski.

Do wyboru są 2 rodzaje mikroringów. Ringi z silikonem zapewniają dokładne i silne przyleganie pasm, a łuska włosowa pozostaje nienaruszona.
W przypadku ringów z gwintem, stosowanie zaleca się wyłącznie do włosów grubych.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You