ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda keratynowa (na ciepło)

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zagęszczanie włosów metodą na ciepło, tzw. keratynową, to jeden z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie fryzury marzeń. Metoda polecana jest do blond włosów.

Keratynowe zagęszczanie włosów polega na stosowaniu łączeń pasm włosów na ciepło. Keratynę można zastąpić również innymi substancjami na bazie żywicy, żywicy lub pszczelego wosku.
Metoda keratynowa zawdzięcza swoją popularność niskim kosztom urządzeń do zakładania włosów, jak również szerokiemu wachlarzowi możliwości ułożenia fryzury po zabiegu zagęszczania.

W trakcie zabiegu zagęszczania włosów metoda keratynowa pozwala regulować grubość używanych pasemek.
Stylista używa ciepła, by rozpuścić keratynę która w postaci płynnej przypomina klej. Następnie dokonuje się doczepienia („doklejenia”) pasemka do włosów. Zakładanie włosów wymaga ostrożności, ponieważ urządzenie rozpuszczające keratynę wytwarza duże ciepło.

Keratynowe zagęszczenie włosów gwarantuje brak konieczności układania fryzury każdego dnia od nowa, co konieczne jest w przypadku zagęszczenie włosów poprzez spinki clip-on. Klient ma możliwość swobodnego zmieniania ułożenia pasemek, zależnie od wybranej fryzury.

Porównując metodę keratynową z zagęszczaniem włosów „na zimno”, uzyskujemy bardziej dyskretne i komfortowe w noszeniu pasemka. Należy pamiętać, że wyłącznie profesjonalny fryzjer powinien doczepiać pasma tak, by łączenia keratynowe były silne i wytrzymałe.

W zależności od rodzaju zastosowanych włosów oraz ich właściwej pielęgnacji w trakcie noszenia, po pojawieniu się odrostu i zdjęciu pasemek możliwe jest ich ponowne założenie.

Po zabiegu Klientka cieszy się włosami przez 2-4 miesięcy, aż do momentu pojawienia się 3 cm odrostu.
W celu zdjęcia pasemek doczepianych, fryzjer używa specjalnego removera, a proces ściągania pasm i odświeżenia fryzury jest czasochłonny.

Pielęgnacja włosów zagęszczanych sposobem keratynowym wymaga stosowania odpowiednich kosmetyków i szczotki do włosów. Ważne jest, by w trakcie noszenia zagęszczenia nie narażać fryzury na wysoką temperaturę ani działanie kosmetyków o wysokiej zawartości alkoholu.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You