ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Laserowe przedłużanie włosów/LASER EXTEND

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie włosów przy użyciu lasera, w medycynie estetycznej i branży beauty ma zastosowanie ugruntowane, choć w dalszym ciągu jest postrzegany jako nowość. Składa się na to kilka czynników:

  • innowacyjność zastosowań, których wciąż przybywa
  • cenę urządzeń,
  • mała powszechność i słaba dostępność usług poza dużymi miastami,
  • cena zabiegu zazwyczaj wyższa, niż metod standardowych
  • to jedna z najnowocześniejszych dostępnych technologii doczepiania i zagęszczania włosów.

W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie z od kilku lat korzystamy z urządzeń LASER EXTEND w zabiegach mających na celu przedłużenie i zagęszczenie włosów. Jak działa Laser Extend? Urządzenie podłącza się do prądu, jak każde inne urządzenie elektryczne, natomiast efekt końcowy za każdym razem jest zachwycający. Łączenia w przedłużaniu włosów – tzw. „nanołączenia” – są superdyskretne i megatrwałe. Każdy, kto styka się z nimi po raz pierwszy jest zachwycony naturalnym efektem doczepionych pasm.

„Nanołączenia” są na tyle estetyczne i dyskretne, że nie są widoczne nawet wtedy, gdy przyglądamy się doczepionym włosom z bliska, gdy fryzurę rozwiewa wiatr, czy wówczas gdy są „przenoszone” (czyli włosy przedłużane, które nie zostały podciągnięte, bądź zdjęte, kiedy przyszła na nie pora, czyli po okresie od 2 do 4 miesięcy od założenia/podciągnięcia). Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu cienkich nanołączeń – są cieńsze niż włosy powyżej i poniżej łączenia, co w przypadku tradycyjnych metod się nie zdarza. Dodatkowo, jest to rodzaj łączeń, który jest odporny na działanie większości odżywek, farb i kosmetyków. Oczywiście na każdą substancję, znajdzie się „antysubstancja”, stąd też istnieje specjalny remover do ściągania łączeń wykonanych przy pomocy LASER EXTEND.

Co więcej, łączenia są odporne na działanie wysokiej temperatury – wytrzymują dwugodzinny test w temperaturze 90°C. Nanołączenia wykonywane przez urządzenie laserowe są cztery razy silniejsze, niż łączenia keratynowe. Nanołączenia doskonale sprawdzają się podczas intensywnego uprawiania sportów, tańcu, jeżdżeniu motocyklem w kasku, a nawet podczas skoków na spadochronie! Innymi słowy, przedłużanie i zagęszczanie włosów nigdy jeszcze nie było tak wygodne, dyskretne i trwałe.

Czas trwania zabiegu wykonywanego metodą Laser Extend w salonie Beauty-for-You w Krakowie jest nieco dłuższy niż w przypadku innych metod. Ze względu na wymaganą precyzję, dokładność i dyskrecję łączeń, należy się liczyć z tym, że przedłużanie włosów będzie trwało ok. 3 godzin na każde 100 doczepianych pasemek.

Dzięki wytrzymałości, przy poprawnie wykonanym zabiegu u osoby bez tendencji do wypadania włosów, włosy przedłużane metodą laserową można nosić nawet cztery do sześciu miesięcy bez podciągania, co jest szczególnie istotne dla osób, którym rosną szybko włosy, albo nie chcą lub nie mogą zbyt często odwiedzać swojego stylisty. W salonie fryzjerskim i Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie wykonujemy zabiegi przedłużania z największą precyzją, stąd świetny, spektakularny efekt zagęszczenia utrzymuje się jeszcze dłużej!

Wysokiej jakości zabieg przedłużania, innowacyjna technologia, unikalne nanołączenia

W przypadku metody laserowej niewątpliwą wadą jest cena. Ze względu na koszt zakupu sprzętu, szkolenia i materiałów eksploatacyjnych, zabieg musi kosztować więcej niż tradycyjne metody. Stąd różnica w cenie. Efekt końcowy jest jednak na tyle naturalny, spektakularny i zachwycający, że całkowicie rekompensuje wyższą cenę zabiegu. Zabieg można wykonać nawet na bardzo krótkich włosach – już od 5cm – oraz w miejscach, gdzie łączenia innego typu mogłyby być widoczne.

Nasza Klinika Włosów Beauty-for-You w Krakowie, jest jednym z niewielu salonów fryzjerskich, które umożliwiają wykonanie zabiegu przedłużania i doczepiania pasm metodą Laser Extend już przy pierwszej wizycie, ze względu na bogatą bazę włosów dziewiczych i słowiańskich gotowych do założenia. Innowacyjność metody i konieczność posiadania nowoczesnego sprzętu sprawia, że niewiele salonów fryzjerskich może pochwalić się usługą laserowego zagęszczania włosów, uważaną za jedną z najlepszych na rynku metod przedłużania i zagęszczania włosów.

Zadzwoń teraz do naszej Kliniki Włosów w Krakowie i umów się na indywidualną konsultację oraz dowiedz się jeszcze więcej o metodzie przedłużania włosów Laser Extend:

(+48) 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady

(+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You