ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Laserbeamer Hairdreams

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Laserowe przedłużanie włosów przy użyciu urządzenia LaserBeamer stosuje się używając wyłącznie pasm włosów HairDreams. Włosy posiadają gwarancję najwyższej jakości i wytrzymałych łączeń.

Zabieg zagęszczania włosów polega na zakładaniu kilku pasemek na raz, w odległościach około 2 cm od skóry głowy. Łączenia zakładane są w rzędach. Ponieważ metoda ta polega na zakładaniu cieńszych pasemek, należy założyć ich więcej niż w przypadku zagęszczania włosów jedną ze standardowych metod.

Metoda gwarantuje dyskretne i wygodne, a zarazem niezwykle wytrzymałe łączenia. Włosy HairDreams nie wymagają specjalnej pielęgnacji.
Wadą tej metody jest fakt, iż korekta włosów doczepianych nie przebiega standardowo. Po zdjęciu włosów należy odczekać kilka dni bez zagęszczeń, do momentu wytworzenia na włosach nowych końcówek.
Większość osób korzystająca dotychczas z LaserBeamer, zmienia preferowaną metodę na Laser Extend lub Infralight, gdzie ponowne zagęszczanie włosów nie wymaga oczekiwania kilku dni na ponowne ich założenie.

Zagęszczenia możliwe są do ściągnięcia dzięki zastosowaniu dedykowanego urządzenia EasyStripper, umożliwiającego szybkie i bezpieczne usunięcie nawet kilku łączeń jednocześnie.

LASERBEAMER
LASERBEAMER jest nowatorską, innowacyjną i spektakularną metodą służącą do zagęszczania i delikatnego przedłużania włosów. Za pośrednictwem specjalnego urządzenia dokonujemy jednoczesnego nałożenia i połączenia z włosami własnymi do 8 pasemek Hairdreams. Dzięki temu możemy w szybki i wyjątkowy sposób wykonać zabieg. Metoda ta, sprawdza się najlepiej przy tworzeniu efektu pasemek, jak również w przypadku prostego zagęszczenia włosów. Trwałość połączeń dla tej metody wynosi ok. 4 miesięcy.
Laserbeamer2Na zdjęciu widoczne urządzenie LASERBEAMER HAIRDREAM i efekt wizualny łączeń w trakcie zabiegu.

Laserbeamer3Zdjęcie przedstawia łączenie do LASERBEAMERA przed założeniem na włosy. Po założeniu łączenie zmienia swój kształt.

 

 

 

Usuwanie przedłużeń

EASYSTRIPPER HAIRDREAMS – bezpieczne usuwanie pasemek, bez ich uszkadzania.

Do łatwego i delikatnego usuwania przedłużonych włosów.

easyStripper firmy Hairdreams jest specjalnym elektrycznym urządzeniem do automatycznego usuwania przedłużonych włosów z systemem bondingowym.

easyStripper umożliwia szybkie i łatwe usuwanie pasemek i jest dla klienta, w porównaniu do innych metod, bardzo przyjemne i bezbolesne. Nie nadwyręża skóry głowy, nie podrażnia.
Wysoko skoncentrowany Bio Remover jest dostarczany automatycznie, nie powoduje uczuleń i nie przesusza włosów.

easyStripper


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You