ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Laserowe przedłużanie włosów LaserBeamer Hairdreams

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie włosów przy użyciu urządzenia LaserBeamer firmy HairDreams wykonuje się wyłącznie przy użyciu pasemek HairDreams comfortpoint, co daje gwarancję wysokiej jakości włosów oraz bardzo silnego łączenia. Metoda wyróżnia się zakładaniem kilku pasm włosów na raz (nawet do 8) w odległości ok 2cm od skóry głowy, w rzędach, na łączeniach małych, sztywnych i wytrzymałych. Nakładane pasma są cieńsze, niż w przypadku innych metod przedłużania włosów, dlatego trzeba nałożyć ich więcej, aby osiągnąć pożądany efekt – do przedłużenia włosów o 10-15cm, należy nałożyć ok.128-192pasm, co odpowiada ok.50-100g włosów.

Łączenia LaserBeamer HairDremas są w kolorze włosów, bardzo wytrzymałe, wygodne w noszeniu i dyskretne. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji, więc należy zwrócić uwagę na dbanie o włosy przedłużane. Wiele osób nie decyduje się na tą metodę ze względu na zakładanie włosów z odrostem, przy którym zazwyczaj dokonują już korekty doczepionych włosów oraz ze względu na to, że aby założyć włosy ponownie, należy odczekać kilka dni, aż zostaną na włosach przygotowane nowe końcówki, co wiąże się z koniecznością pozostawania kilka dni bez doczepionych włosów, albo zakupem 2 kompletów włosów do noszenia na zmianę. Również aby osiągnąć taki sam efekt, jak przy zastosowaniu innej metody i innych włosów, płaci się więcej przy tej metodzie – dlatego osoby do tej pory zakładające sobie włosy na tą metodę decydują się na założenie najwyższej możliwej jakości włosów, czyli włosów dziewiczych na jedną z zaawansowanych metod – metodę LASER EXTEND lub Infralight.

Zakładanie włosów z dużym odrostem z jednej strony stanowi dyskomfort dla osób przyzwyczajonych do dyskrecji łączeń zakładanych blisko skóry głowy, z drugiej strony daje inne możliwości rozmieszczania pasemek na głowie oraz większą swobodę w układaniu fryzury zaraz po założeniu włosów. Odstępy miedzy łączeniami mają stałą szerokość – jest to regulowane przez urządzenie ustawione przez stylistę.

Ściąganie włosów następuje przy użyciu EasyStripper Hairdreams – specjalnego urządzenia do zdejmowania pasemek włosów przedłużonych, które umożliwia szybkie i bezpieczne usuwanie łączeń. Przy użyciu tego urządzenia można ściągać na raz kilka pasm włosów doczepionych.

LASERBEAMER
LASERBEAMER jest nowatorską, innowacyjną i spektakularną metodą służącą do zagęszczania i delikatnego przedłużania włosów. Za pośrednictwem specjalnego urządzenia dokonujemy jednoczesnego nałożenia i połączenia z włosami własnymi do 8 pasemek Hairdreams. Dzięki temu możemy w szybki i wyjątkowy sposób wykonać zabieg. Metoda ta, sprawdza się najlepiej przy tworzeniu efektu pasemek, jak również w przypadku prostego zagęszczenia włosów. Trwałość połączeń dla tej metody wynosi ok. 4 miesięcy.
Laserbeamer2Na zdjęciu widoczne urządzenie LASERBEAMER HAIRDREAM i efekt wizualny łączeń w trakcie zabiegu.

Laserbeamer3Zdjęcie przedstawia łączenie do LASERBEAMERA przed założeniem na włosy. Po założeniu łączenie zmienia swój kształt.

 

 

 

Usuwanie przedłużeń

EASYSTRIPPER HAIRDREAMS – bezpieczne usuwanie pasemek, bez ich uszkadzania.

Do łatwego i delikatnego usuwania przedłużonych włosów.

easyStripper firmy Hairdreams jest specjalnym elektrycznym urządzeniem do automatycznego usuwania przedłużonych włosów z systemem bondingowym.

easyStripper umożliwia szybkie i łatwe usuwanie pasemek i jest dla klienta, w porównaniu do innych metod, bardzo przyjemne i bezbolesne. Nie nadwyręża skóry głowy, nie podrażnia.
Wysoko skoncentrowany Bio Remover jest dostarczany automatycznie, nie powoduje uczuleń i nie przesusza włosów.

easyStripper


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You