ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Laser Extend

Zagęszczanie włosów
Laserowe zagęszczanie włosów gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, jednocześnie zapewniając dyskrecję oraz komfort noszenia włosów doczepianych.
Pasma włosów zagęszczanych są najlżejsze ze wszystkich metod, zachowując elastyczność przez cały okres noszenia. Efekt taki został uzyskany przez wykonanie łączeń bezpośrednio na głowie, inaczej niż w metodach tradycyjnych.
Uzupełnianie włosów metodą laserową, jedną z typu pasemko-do-pasemka, polega na doczepianiu włosów bardzo blisko skóry głowy.
Korekta łączeń powinna nastąpić po pojawieniu się odrostu, czyli około 2-4 miesięcy od zabiegu uzupełniania włosów. Możliwe jest wykorzystanie tych samych włosów doczepianych, pod warunkiem ich prawidłowej pielęgnacji w trakcie noszenia, jak również zastosowania włosów doczepianych wysokiej jakości).
Uzupełniane włosy można farbować oraz poddawać stylizacji, ponieważ wykonane są z lekkich i niezwykle wytrzymałych włókien polimerowych.
Nawet w przypadku tzw. „przenoszenia włosów”, czyli noszenia włosów dłużej, niż to zalecane, włosy zachowują wytrzymałość, a zarazem nie przyczyniają się do uszkodzenia i nadmiernego obciążenia cebulek włosów.

Możliwe jest uzupełnienie każdego rodzaju włosów, inteligentne nanołączenia są bezpieczne nawet w przypadku posiadania włosów cienkich, delikatnych oraz z tendencją do wypadania.

Niestety istnieją poważne przeciwwskazania wobec poddania się zabiegowi laserowego uzupełniania włosów. Związane jest to ze sposobem usuwania łączeń laserowych. Większość łączeń usuwana jest poprzez zastosowanie alkoholu, natomiast laserowe uzupełnianie włosów polega na użyciu kwasów tłuszczowych.
Przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi są zmiany hormonalne, wpływające na zwiększone wydzielanie kwasów tłuszczowych uwalniających się poprzez skórę głowy razem z naturalnie produkowanym łojem.

Uzupełnianie włosów z zastosowaniem metody Laser Extend wiąże się również z koniecznością właściwej pielęgnacji fryzury, a przede wszystkim stosowaniu dedykowanych kosmetyków oraz szczotki do włosów zagęszczanych i przedłużanych.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You