ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Laserowe uzupełnianie włosów – Laser Extend

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Jedną z najlepszych metod nieinwazyjnego uzupełniania włosów jest LASER EXTEND. Jest to metoda polecana szczególnie dla osób z bardzo cienkimi i słabymi włosami.

Laserowe uzupełnianie włosów jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a zarazem dyskretnym. Metoda stwarza możliwość umieszczenia pasemek w trudno dostępnych, widocznych miejscach – niemożliwych do poddania zabiegowi z zastosowaniem metod tradycyjnych.

Uzupełniane pasemka nie obciążają włosów naturalnych, nie powodując tym samym żadnych dodatkowych uszkodzeń. Pasemka używane w laserowym uzupełnianiu włosów są najlżejsze ze wszystkich dostępnych metod.

Jest to jedna z metod „pasemko-do-pasemka”, a pasemko zakładane jest bezpośrednio na głowie, zapewniając przez cały okres noszenia dużą wytrzymałość, elastyczność, a przede wszystkim komfort i wygodę.

W przypadku poddania się zabiegowi LASER EXTEND należy pamiętać o regularnej korekcie łączeń (co 2-4 miesiące) oraz prawidłowej pielęgnacji włosów.

Włókna polimerowe, z których wykonane są łączenia, zapewniają odporność na większość dostępnych w sklepach kosmetyków i farb.

Nawet w przypadku „przenoszenia włosów”, czyli użytkowania włosów uzupełnianych dłużej, niż 4 miesiące, nie istnieje możliwość uszkodzenia włosów naturalnych Klientki.

Laser Extend micro bonds idealnie nadaje się do bardzo cienkich i słabych włosów. Zagęszczanie może być wykonana również u mężczyzn techniką włos do włosa.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You