ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Laserowe przedłużanie włosów – LASER EXTEND

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie włosów metodą LASER EXTEND jest bezpieczne, dyskretne, wygodne w noszeniu i daje możliwości rozmieszczenia pasemek niedostępne przy tradycyjnych metodach przedłużania włosów. Dzięki temu, że łączenia wykonywane są bezpośrednio na głowie, a nie stosuje się pasemek z końcówką, pasemka włosów przedłużanych są najlżejsze z możliwych, a samo łączenie jest zarówno elastyczne przez cały okres noszenia, jak i wytrzymałe. Podobnie jak w pozostałych metodach typu pasemko-do-pasemka włosy zakłada się blisko skóry głowy na okres 2-4 miesięcy, po czym następuje korekta łączeń na tych samych włosach (o ile zastosowano włosy wysokiej jakości i były one odpowiednio pielęgnowane), natomiast inaczej, niż w przypadku tradycyjnych metod, łączenia nie mają struktury zamkniętej (jak kropla keratyny), tylko zwartej, zaciśniętej “pajęczynki”. Łączenia są wykonywane z włókien polimerowych, które są lekkie, wytrzymałe, odporne na działanie większości farb i kosmetyków oraz elastyczne przez cały okres noszenia. Nazywane są również “inteligentnymi nanołączeniami”, gdyż są bardzo małe, wytrzymałe i nie ma możliwości uszkodzenia włosów rosnących na głowie przez przeciążenie cebulek, nawet jeśli włosy noszone są dłużej, niż sugerowany okres noszenia. “Laserowe przedłużanie włosów”, jak często nazywana jest metoda LASER EXTEND nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, ze szczególnym wskazaniem na cienkie, delikatne włosy, również te z tendencją do wypadania. Jedynym przeciwwskazaniem do tej metody są zmiany hormonalne powodujące zaburzenia w gospodarce lipidowej skóry głowy (nowotwory, silne stany zapalne w organizmie) – ma to związek z tym, że łączenia LASER EXTEND usuwane są nie za pomocą alkoholu jak większość łączeń, a przy pomocy kwasów tłuszczowych, które w przypadku zmian hormonalnych mogą być wydzielane przez skórę głowy razem z łojem w nieprawidłowych proporcjach i stężeniu. Do pielęgnacji włosów włosów przedłużanych laserowo stosuje się również kosmetyki do włosów przedłużanych i szczotkę do włosów przedłużanych o dwóch długościach włosia, natomiast dostęp do skóry głowy jest lepszy, niż w przypadku tradycyjnych metod przedłużania włosów, ze względu na malutkie łączenia oraz lepsze rozmieszczenie łączeń na głowie.

Najnowsza metoda na rynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego urządzenia Laser Extend i substancji łączącej opatentowanej na cały świat, łączenia są dyskretne, antyalergiczne, odporne na ciepło i większość farb i kosmetyków, a także do czterech razy bardziej wytrzymałe niż łączenia keratynowe. Jest to jedyna metoda, w której łączenia są elstyczne i dopasowują się do kształtu głowy. Termoadhezyjne nanołączenia pozostają niewidoczne nawet w przypadku wykonania przedłużania w sekcjach głowy, gdzie wykonywanie tradycyjnych łączeń jest niewskazane (czubek głowy, krawędź linii włosów), bądź w przypadku odsłonięcia łączeń np.: przez wiatr. Metoda szczególnie polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami.Laser Extend Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny. Metoda najmniej obciążająca włosy – przy niewłaściwej pielęgnacji, bądź w przypadku nadmiernego szarpania włosów, włosy przedłużane zachowują się jak włosy z głowy – elastyczność łączeń powoduje naturalne wyczesywanie pojedynczych włosów z łączeń, a nie zsuwania całych pasm, jak w przypadku tradycyjnych metod, a dopiero w przypadku użycia siły zagrażającej cebulkom włosowym, uwalniają pasemko przedłużane.

Czas noszenia: 2-3 miesiące

Laser w medycynie estetycznej i branży beauty ma zastosowanie ugruntowane, choć w dalszym ciągu jest postrzegany jako nowość

Składa się na to kilka czynników:

  • innowacyjność zastosowań, których wciąż przybywa, ze względu na cenę urządzeń,
  • mała powszechność i dostępność usług poza dużymi miastami,
  • to najnowocześniejsza dostępna technologia i jakość.

Postaramy się przedstawić Państwu jak najprzystępniej zastosowanie lasera w zabiegach mających na celu przedłużenie i zagęszczenie włosów

Laser jest urządzeniem niepozornym, podłącza się je do prądu, jak każde inne urządzenie elektryczne, natomiast efekt końcowy za każdym razem jest zachwycający. Łączenia w przedłużaniu włosów tzw. „nanołączenia” – super-dyskretne i mega-trwałe. „Nie do wiary!”, „O Boże! Jakie te łączenia malutkie!” – bardzo często słyszymy od osób, które stykają się z nimi po raz pierwszy.
„Nanołączenia” są na tyle estetyczne i dyskretne, że nawet kiedy zawieje wiatr i je odsłoni, nikt nie jest w stanie ich zauważyć, nawet jeśli są przenoszone (czyli włosy przedłużane, które nie zostały podciągnięte, bądź zdjęte, kiedy przyszła na nie pora, czyli po okresie od 1,5 do 3 miesięcy od założenia/podciągnięcia). Dodatkowo, jest to jedyny rodzaj łączeń, który jest odporny na działanie odżywek, farb i większość kosmetyków. Oczywiście na każdą substancję, znajdzie się „antysubstancja”, stąd też istnieje specjalny remover do ściągania łączeń wykonanych przy pomocy lasera, także nie ma co się obawiać.

Nanołączenia wykonywane przez urządzenie laserowe są cztery razy silniejsze, niż łączenia keratynowe. Są odporne na większość substancji wykorzystywanych do pielęgnacji włosów, w tym farby i środki rozjaśniające. Są odporne na działanie wysokiej temperatury – wytrzymują dwugodzinny test w temperaturze 90°C.
Nanołączenie jest cieńsze, niż włosy powyżej i poniżej łączenia, co w przypadku tradycyjnych metod się nie zdarza – dzięki temu włosy można łatwiej czesać, a wizualnie, łączenia są niemalże niewidoczne. Dzięki wytrzymałości, przy poprawnie wykonanym zabiegu, włosy przedłużane metodą laserową można nosić średnio cztery miesiące bez podciągania, co jest szczególnie istotne dla osób, którym rosną szybko włosy, albo nie chcą lub nie mogą zbyt często odwiedzać swojego stylisty.

Druga strona medalu..

W przypadku metody laserowej niewątpliwą wadą jest cena. Ze względu na koszt zakupu sprzętu, szkolenia i materiałów eksploatacyjnych, zabieg musi kosztować więcej, niż metody, które nie wymagają inwestycji.
Kolejną niedogodnością jest niewielka dostępność usługi, a tym samym ograniczenie miejsc, w których można odświeżyć fryzurę lub ściągnąć włosy.
Długi czas trwania zabiegu – ze względu na precyzję, dokładność i dyskrecję łączeń, należy się liczyć z tym, że przedłużanie włosów będzie trwało ok. 4 godzin na każde 100 pasemek.
Jednak należy pamiętać, że wszystkie te wady są przyćmiewane przez zalety, których jest więcej i są zdecydowanie bardziej istotnymi argumentami przemawiającymi za tym, aby, jeśli tylko stać nas, skorzystać z najlepszej na rynku metody.

Coraz więcej osób może się pochwalić noszeniem nanołączeń i coraz ciekawsze historie słyszymy odnośnie ich użytkowania. Jedynie wspomnę o kilku sytuacjach z życia wziętych. Nanołączenia wytrzymują tlenienie włosów co dwa tygodnie przez cztery miesiące, co jest naprawdę zaskakujące, nawet biorąc pod uwagę deklaracje producenta urządzenia. Wszystkie nasze klientki sportsmenki nie mogą wyjść z podziwu, jak wspaniale zachowują się łączenia przy uprawianiu sportów, tańcu, jeżdżeniu motocyklem w kasku, a nawet skacząc na spadochronie! Innymi słowy, przedłużanie włosów nigdy jeszcze nie było tak wygodne, dyskretne i trwałe.

POLECAMY!


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You