ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Kosmetyki do włosów przedłużanych

Sklep

szampon

 

Szampon Beauty-for-You

Profesjonalny szampon do włosów przedłużanych oraz zniszczonych, wymagających intensywnego, głębokiego nawilżenia i odżywienia. Przywraca włosom fizjologiczną równowagę i poprawia ich wygląd już od pierwszego zastosowania. Kosmetyki Beauty-for-You przeznaczone są do pielęgnacji włosów przedłużonych, a także, ze względu na ich właściwości silnie nawilżające, do włosów rozjaśnianych, farbowanych, zniszczonych i normalnych. Roztaczają nad nimi warstwę ochronną i sprawiają, że włosy są takie, jakie pragniesz, żeby były po użyciu kosmetyków do pielęgnacji – bardziej naturalne, błyszczące i jedwabiście miękkie.

 

 

odżywka

Odżywka Beauty-for-You

Profesjonalna odżywka do włosów przedłużanych oraz zniszczonych, wymagających intensywnego, głębokiego nawilżenia i odżywienia to pielęgnacja, jakiej potrzebują Twoje włosy. Przywraca włosom fizjologiczną równowagę, poprawia ich wygląd, sprawia, że wyglądają bardziej naturalnie, są błyszczące i jedwabiście miękkie. Odżywka, która należy do serii kosmetyków Beauty-for-You, pomaga w delikatnym rozczesywaniu włosów przedłużanych, nadając im elastyczność i gładkość oraz poprawiając ich żywotność.
 

 

 
serum

Serum do włosów przedłużanych Beauty-for-You

Profesjonalne serum, jakie znajdziesz wśród kosmetyków Beauty-for-You, przeznaczone jest do pielęgnacji włosów przedłużanych oraz wymagających natychmiastowej odbudowy i odżywienia. Serum, jak i inne kosmetyki z tej serii, przywraca włosom przedłużonym naturalny wygląd, połysk i jedwabistą miękkość. Odbudowuje przy tym strukturę włosa i zapobiega rozdwajaniu końcówek.

 

 

 

 
eliksir

Eliksir do włosów przedłużanych Beauty-for-You

Preparat wygładzający i wzmacniający włosy. Należy do linii kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów przedłużanych, a także wysuszonych i z rozdwojonymi końcówkami. Jest to eliksir, jakiego nie może zabraknąć wśród Twoich kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużonych. Domyka łuskę włosa i sprawia, że włosy są miękkie i lśniące, ale nienadmiernie – bez efektu tłustych włosów. Zapobiega również rozdwajaniu końcówek włosów.

 

 

 

 
spray

Spray ochronny do prostowania i suszenia włosów o właściwościach antystatycznych Beauty-for-You

Preparat przeznaczony do ochrony i pielęgnacji włosów w trakcie stylizacji termicznej. Chroni włosy (również te rosnące na głowie) przed uszkodzeniami, jakie mogą być spowodowane przez prostowanie, kręcenie i suszenie. Spray należy do serii kosmetyków przeznaczonych szczególnie do włosów przedłużonych. Zapobiega przesuszaniu się włosów, a także ich puszeniu, dzięki silnym właściwościom antystatycznym. Skutecznie dba o włosy przedłużane podczas zabiegów wykonywanych suszarką, prostownicą i lokówką.

 

 

 
szczotka

Szczotka do włosów przedłużanych Beauty-for-You

Szczotka jest uzupełnieniem kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużonych, jakie oferuje Beauty-for-You. Jest bardzo poręczna, zmieści się w prawie każdej damskiej torebce (dł15cm, szer. 5cm). Dwie długości elastycznego, gładkiego włosia sprawiają, iż włosy przedłużone rozczesuje, się dobrze i delikatnie, bez naruszania łączeń.

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You