ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów kerawaxem

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Kerawax, to obecnie najsilniejsza naturalna substancja do przedłużania włosów. Metoda ta należy do metod “na ciepło”. Do formowania łączeń z kerawaxu wykorzystywane są urządzenia rozgrzewające się do ponad 200 stopni Celsjusza, dlatego tak istotne jest, aby trafić do dobrego stylisty przedłużania włosów, który nie tylko poprawnie wykona zabieg przedłużania włosów, ale także bezpiecznie dla włosów rosnących na głowie i dla skóry głowy.

Dzięki właściwościom kerawaxu, łączenia można robić bardzo małe – dyskretne i wygodne w noszeniu. Struktura kerwaxu zapewnia niewyczesywanie się włosów z łączeń oraz długi okres noszenia włosów przedłużanych, co ma znaczenie szczególnie w przypadku osób, które nie mogą pojawić się w salonie na korektę po zalecanym okresie 2-4 miesięcy.

Zabieg na metodzie kerawax trwa dłużej, niż na keratynie, czy ultradźwiękach, gdyż do tej metody należy przygotować manualnie końcówki na włosach do przedłużania, zanim zacznie się je zakładać. Należy liczyć ok.3-4h na każde 100 nakładanych pasemek (razem z przygotowaniem włosów do przedłużania). Jeżeli włosy przed zabiegiem przedłużania sięgają przynajmniej za ramiona, do przedłużenia włosów o 10-15cm stosuje się ok.50-100g włosów, co odpowiada 100-125 pasemkom. Jeśli włosy są krótsze, niż do ramion, aby je przedłużyć o przynajmniej 10-15cm, trzeba je przedłużyć z zagęszczeniem, aby włosy po zabiegu nie odcinały się na długościach od włosów rosnących na głowie.

Kerawax polecamy osobom często farbującym włosy, osobom rzadko pojawiającym się na korekcie w salonie oraz osobom wymagającym silnego, twardego (ale przez to sztywnego łączenia). Należy wziąć pod uwagę również rozwiązanie alternatywne, czyli metodę Infralight, gdzie łączenie zachowuje dużą siłę i jest dużo mniejsze, niż łączenie z kerawaxu.

Z racji siły łączeń, ściąganie kerawaxu z głowy wymaga odpowiedniego removera – płynu rozpuszczającego oraz odpowiedniej techniki ściągania.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You