ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa – zagęszczanie

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zagęszczanie włosów metodą warkoczykową polecane jest do każdej grubości włosów, nie mogą natomiast mieć tendencji do wypadania.
Pasemka włosów syntetycznych zakładane są poprzez splatanie z naturalnymi włosami.
Cały zabieg zagęszczania włosów metodą japońską oparty jest na doczepianiu za pomocą warkoczyków 1 cm pasm włosów. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny – fryzjer nie stosuje ani kleju, ani też zgrzewarki. Do połączenia warkoczyka nie są stosowane żadne środki chemiczne, a sam warkoczyk zakończony jest jedynie malutką gumeczką.
Zagęszczanie włosów metodą warkoczykową jest szczególnie polecane dla osób z problemami skórnymi, jak również dla alergików – nie znajdują się w tej metodzie żadne środki mogące wywołać podrażnienia skóry głowy.
Łączenia są wygodne w noszeniu i praktycznie niewyczuwalne, stąd też zagęszczanie włosów jest dyskretne.
Wybór metody japońskiej gwarantuje również dużą kontrolę nad doczepionymi włosami, które Klientka w każdej chwili może sama zdjąć – bez konieczności wizyty u fryzjera. Jest to niestety po części również wadą metody warkoczykowej, ponieważ Klientka może niechcący naruszyć warkoczyk, który ulegnie rozplątaniu przez co doczepione pasmo odpadnie.

Zaletą tej metody zagęszczenia włosów jest jej stosunkowo niższy koszt w porównaniu do innych zabiegów. Poza tym jest to sposób całkowicie bezpieczny, nie ingerujący w strukturę włosów.

Jak po każdym zabiegu zagęszczania włosów, Klientka musi pamiętać o pojawiającym się po 4-8 tygodniach odroście. Pasma doczepiane można wtedy założyć ponownie.

Używanie właściwych kosmetyków do pielęgnacji włosów syntetycznych oraz korzystanie z dedykowanej do włosów przedłużanych szczotki z podwójną długością włosa to gwarancja dobrego wyglądu włosów.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You