ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Infralight

Zagęszczanie włosów
Jedna z najnowszych i najbezpieczniejszych metod w dziedzinie zagęszczania włosów, stworzona przez cenioną włoską Firmę SO.CAP Original polecana jest dla osób poszukujących dyskretnego i precyzyjnego zagęszczenia włosów.
Zabieg zagęszczania włosów metodą Infralight pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w kilka godzin.
Innowacyjne połączenie technologii ultradźwięków z światłem podczerwonym, pozwoliło na stworzenie bardzo małych rozmiarów, a zarazem niezwykle wytrzymałych łączeń.
Metoda Infralight stwarza wiele możliwości wykonania zabiegu. Pasemka można doczepiać z wykorzystaniem wielu różnych substancji, jak np. keratynę, kerawosk czy też nylon. Stąd też nawet w przypadku uczulenia na którąkolwiek z substancji, można wykonać zabieg zmieniając na inny rodzaj.
Niebywałą zaletą zagęszczania włosów z użyciem metody Infralight jest również możliwość wykonania łączeń o różnych kształcie. Technologia pozwala fryzjerów w trakcie zabiegu na formowanie łączeń nie tylko płaskich, podobnych do ultradźwięków, ale też owalnych.
Zabieg trwa szybciej niż zagęszczanie włosów ultradźwiękami, a łączenia tworzone w trakcie zagęszczania włosów są nawet 2 razy mniejsze od tradycyjnych metod.
Infralight to gwarancja pełnej dyskrecji i komfortu noszenia doczepianych pasemek.
Metoda polecana jest dla każdego rodzaju włosów, nawet w przypadku cienkich i delikatnych włosów naturalnych Klientki.
Po zabiegu ważne jest by stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji włosów, szczególnie w przypadku zagęszczenia pasmami syntetycznymi.
Pojawiający się po kilku miesiącach odrost to znak, by dokonać korekty zagęszczonych włosów. W tym celu należy udać się ponownie do fryzjera. Korekta zalecana jest przy odroście około 3 cm.

Infralight to metoda gwarantująca wytrzymałe i dyskretne doczepienie włosów, pozwalających na oszałamiający efekt gęstej i pięknej fryzury.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You