ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Uzupełnianie włosów metodą Infralight

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Nowoczesna i innowacyjna metoda Infralight pozwala na poprawę fryzury u osób z każdym rodzajem włosów, nawet z włosami cienkimi i delikatnymi.
Metoda uzupełniania włosów z zastosowaniem Infralight polecana jest Klientom poszukującym dużej wytrzymałości fryzury i dyskrecji.
Zabieg polega na łączeniu pasemek włosów doczepianych przy zastosowaniu specjalnego światła, dzięki któremu możliwe jest formowanie łączeń o kształcie owalnym i płaskim. Kształt łączeń dopasowuje fryzjer w trakcie zabiegu, w zależności od rodzaju włosów – zakładane „na płasko” łączenia są nieco mniej wytrzymałe niż formowane w kształcie owalnym. Rodzaj łączeń zależy od struktury i grubości włosów na głowie.
Wielkość łączeń jest co najmniej dwa razy mniejsza, niż w przypadku metody ultradźwiękowej, co zapewnia dużą dyskrecję, a jednocześnie komfort i wygodę noszenia włosów. Miniaturyzacja łączeń była możliwa do uzyskania, dzięki zastosowaniu połączenia technologii ultradźwięków z światłem podczerwonym, co w urządzeniu Infralight zapewnia oddziaływanie na połączenie włosów doczepianych od środka, a nie tylko w sposób powierzchniowy formując kerawax lub nylon.
Metoda ta jest szczególnie doceniana przez Gwiazdy kina oraz osoby medialne. Jest tak dyskretna, że nikt nie zorientuje się o przebytym zabiegu uzupełniania włosów.
Jak w każdej z metod, bardzo ważna jest korekta włosów uzupełnianych. Korektę należy wykonać, gdy na głowie pojawia się odrost sięgający 3 cm, co trwa od 2 do 4 miesięcy od zabiegu.
Nie mniej ważna jest właściwa pielęgnacja, której intensywność zależy w dużej mierze od rodzaju włosów doczepianych. W przypadku zastosowaniu włosów dziewiczych używa się kosmetyków do włosów naturalnych, natomiast w przypadku doczepienia pasm syntetycznych należy stosować specjalistyczne kosmetyki zapewniające odżywienie włosów i właściwe odświeżenie fryzury.

Nawet jeśli Państwa włosy mają tendencję do wypadania lub łamania się, nie ma przeszkód w stosowaniu metody Infralight. Warto jednak dostosować grubość użytych pasemek do struktury włosów naturalnych, tak by nie doszło do ich nadmiernego obciążenia.

Precyzja,bezpieczeństwo, dyskrecja i komfort noszenia sprawiają, że uzupełnianie włosów metodą Infralight jest jednym z najpopularniejszych wśród Klientek.

infralightloczeniaZagęszczanie włosów metodą Infralight micro bonds jest jedyną metodą, której łączenia są ultra małe, dzięki czemu obciążenie na włosy jest
minimalne. Dzięki zastosowanej hybrydowej technologii metoda nadaje się do każdego rodzaju włosów.  Łączenia są bardzo małe i zarazem bardzo wytrzymałe.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You