ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Infralight – przedłużanie włosów – łączenia wielkości główki od zapałki

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Infralight jest jedną z najnowszych metod przedłużania włosów, często myloną z laserowym przedłużaniem włosów, gdyż łączenia są równie małe, wytrzymałe i bezpieczne. Infralight od laserowego przedłużania włosów różni się strukturą i sposobem formowania łączenia – łączenie jest jednolite, formowane owalnie lub na płasko. Włosy przedłużane mogą być zakładane “na płasko” – jak przy metodzie ultradźwiękowej – ale łączenie jest dużo mniejsze i bardziej wytrzymałe. Ta metoda przedłużania włosów opiera się na ultradźwiękach wspieranych światłem Infralight, dzięki czemu łączenia są formowane szybciej, niż w tradycyjnym ultradźwiękowym przedłużaniu włosów i są mniejsze nawet 2-krotnie, niż najmniejsze łączenia keratynowe, czy ultradźwiękowe. Noszenie włosów przedłużanych na metodę Infralight jest bardzo wygodne i dyskretne, ze względu na niewielki rozmiar łączeń. Dużą wytrzymałość łączeń, przy niewielkich rozmiarach, docenią przede wszystkim osoby wymagające największej estetyki i komfortu oraz osoby oczekujące długiego noszenia włosów przedłużanych. Podobnie jak w pozostałych metodach przedłużania włosów, korektę włosów przedłużanych przy tej metodzie zaleca się wykonywać co 2-4 miesiące – przy odroście łączeń od skóry głowy na 2,5-3cm. Pielęgnacja nie wymaga stosowania specjalnych kosmetyków, jeżeli do przedłużania włosów zostaną zastosowane włosy dziewicze; w pozostałych przypadkach zaleca się stosowanie wyłącznie kosmetyków do włosów przedłużanych. Metoda Infralight i metoda LASER EXTEND polecane są dla cienkich i delikatnych włosów, nawet tych z tendencją do wypadania, czy do wykruszania. Standardowo do przedłużenia włosów stosuje się 50-100g włosów, co odpowiada 100-125 pasemkom optymalnej grubości. Przedłużając włosy na metodę Infralight możemy być pewni, że włosy doczepione nie będą odcinać się od włosów rosnących na głowie, efekt będzie spektakularny, a zarazem dyskretny na tyle, że nikt nie zorientuje się, że włosy są doczepione. Metoda ta polecana jest dla osób często farbujących włosy, czy “robiącym odrost”, osobom dużo podróżującym/rzadko mogącym przyjeżdżać na korektę włosów do salonu oraz dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji.

Jedna z najnowszych, najmocniejszych, a zarazem bezpiecznych metod.InfralightMetoda hybrydowa łącząca w sobie technologię ultradźwięków z tzw. „modulacją krzywej cieplnej światłem podczerwonym”. Technologia opracowana przez renomowaną włoską firmę So.Cap Original. Przy wykorzystaniu technologii Infralight można formować łączenia zarówno okrągłe, jak i płaskie o bardzo małym rozmiarze (jedne z najmniejszych łączeń). Łączenia są dobierane do włosów pacjenta w zależności od grubości i struktury włosów na głowie. Wykonywane są: z naturalnej substancji opracowanej na Uniwersytecie w Seulu, z kerawaxu, kerawosku, nylonu, łączeń polimerowych, jak również z różnego rodzaju keratyny. Łączenia są bardzo wytrzymałe, dzięki oddziaływaniu na nie „od środka”, a nie „powierzchniowo”. Metoda precyzyjna i bezpieczna. Doceniana szczególnie przez osoby ceniące najwyższy profesjonalizm i wytrzymałość łączeń.

Infralight2

Czas noszenia: 2-6 miesięcy


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You