ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda Hot-pot

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zagęszczanie włosów metodą hot-pot polega na wytwarzaniu keratynowych łączeń pomiędzy włosami Klientki, a doczepianymi pasmami.

Metoda stosowana jest od wielu lat. W trakcie zabiegu fryzjer rozpuszcza specjalną substancję, najczęściej jest to keratyna lub mieszanka z inną substancją, występujące jako granulat lub krążek.
Końcówki wyselekcjonowanych doczepień zanurzane są w rozpuszczonej substancji, a następnie wykonuje się połączenie z włosami Klientki. Fryzjerki pracujące na dziewiczych włosach, często używają metody hot-pot do zagęszczania włosów.

Wadą tej metody jest właściwy dobór pasemka do zagęszczania oraz każdorazowe formowanie łączenia, które nie zawsze są idealnie równe. Stąd też tak ważne jest doświadczenie i profesjonalizm fryzjera wykonującego zabieg.

Do zagęszczenia włosów metodą hot pot stosuje się około 50-75 pasemek, niestety w przypadku zakładania pasm z włosów dziewiczych należy liczyć się z stratą 10-20%, co jest normalne i związane z problemem formowania końcówek.

Obecnie, hot-pot jest już rzadko stosowaną metodą. Istnieje wiele nowszych metod, zapewniających większą precyzję zagęszczania włosów.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You