ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Balmain Hair HairDress

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Hairdress to przedłużanie i zagęszczanie włosów najczęściej wykorzystywane przez modelki oraz fotografó w trakcie sesji zdjęciowych. Metoda polecana jest na specjalne okazje.

Balmain HairDress zapewnia komfort, wygodę i szybkość, co idealnie pasuje do założenia szybkiego efektu na sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Włosy nie wymagają żadnej stylizacji, nie potrzeba również wykonywania pojedynczych łączeń ani klipsów. Specjalna żyłka utrzymuje włosy na głowie, jej umiejscowienie zależy od wydzielenia poprzecznego przedziałku biegnącego od czubka głowy, a przytrzymywana jest poprzez włosy naturalne.

Zabieg nie wymaga umiejętności fryzjerskich, niestety nie jest to metoda dająca trwałe efekty. Nie można we włosach zagęszczanych chodzić cały dzień, ani też uczęszczać na siłownię.
HairDress daje szybkie i komfortowe efekty, niestety jest bardzo nietrwała, łatwa do zepsucia silniejszym szarpnięciem. Możliwe jest połączenie tissage z HairDress, poprzez przyszycie włosów do uprzednio zaplecionego warkocza.

Możliwe są dopięcia HairDress wykonane z włosów naturalnych oraz z syntetycznych, w długościach pomiędzy 25 do 55 cm. Nie odróżniają się nawet u Klientek z długim odrostem na głowie, kolor to wysokie ombre hair, pomagające w dużej integracji z włosami Klientki o niejednolitej kolorystyce. Włosy pozostają niewidoczne również u osób z jednolitym kolorem, a zazarem pomagają w osiągnięciu naturalnego efektu zagęszczenia.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You