ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Salon fryzjerski Beauty-for-You w Krakowie

Fryzjerstwo

Fryzjerstwo

Kliknij i umów się na wizytę...

w Klinice Beauty for You w Krakowie

W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie, oprócz zabiegów zwiększających gęstość i długość włosów, wykonujemy standardowe i zaawansowane zabiegi fryzjerskie. W Krakowie jest wielu świetnych fryzjerów – profesjonalistów ciągle dążących do doskonałości. Doświadczonych Stylistów szukających idealnego, samodzielnego miejsca pracy zapraszamy do współpracy. Zaś każdego, kto liczy na kompleksowe doradztwo i profesjonalnie wykonaną metamorfozę fryzury zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas zabiegów fryzjerskich na miarę XXI wieku.

Salon fryzjerski w Krakowie

Atelier Fryzur Beauty-for-You w Krakowie, to stworzony z pasją salon fryzjerski, w którym każdy poczuje się wyjątkowo, mając do dyspozycji wysoko wyspecjalizowaną kadrę specjalistów przedłużania włosów oraz fryzjerów-stylistów. Podążając za najnowszymi trendami we fryzjerstwie, dbamy o najlepszy sprzęt i kosmetyki takich firm jak Kerastase, Balmain Hair, L’Oreal Professionnel, Wella Professionals, Beauty-for-You, Hairdreams, Revitalash, 3DHair. Dzięki regularnym szkoleniom naszego personelu, wdrażamy cały czas nowe rozwiązania i stosujemy najnowsze trendy we fryzjerstwie.

Eleganckie wnętrza naszego salonu fryzjerskiego w Krakowie i oddzielnych gabinetów przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów ciepła, przyjazna atmosfera i doświadczona kadra stylistów sprawiają, że możesz się u nas zrelaksować i bez obaw oddać w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o to, żeby fryzura była idealnie dopasowana do oczekiwań. Wychodzimy z założenia, że dobry fryzjer, to fryzjer słuchający swojego Klienta i potrafiący zaproponować najlepszą fryzurę, dobrać kolor i odpowiednie, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, dlatego wizytę w salonie fryzjerskim zaczynamy od konsultacji, która pozwoli poznać oczekiwania co do fryzury.

Zabiegi wymagające dyskrecji, takie jak zagęszczanie włosów w przypadku przerzedzeń, ubytków itp. odbywają się w oddzielnych gabinetach, na osobnym piętrze, tak aby zapewnić Ci maksimum intymności i komfortu. Standardowe cięcia, koloryzacje i upięcia wykonujemy we wspólnej części naszego salonu fryzjerskiego.

Słuchamy sugestii naszych klientów i stale wdrażamy nowe technologie i kosmetyki, a także drobne przyjemności, które umilają czas spędzony na upiększaniu fryzury. Serdecznie zapraszamy.


 Steampod – ekspresowa stylizacja i odżywienie włosów.

 Steampod - ekspresowa stylizacja i odżywienie włosów

Usługa Steampod to ekspresowa usługa ultra pielęgnacyjnej stylizacji. Pro keratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika Unikalne współdziałanie pro-keratyny i parydo jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Formuły są aktywne dzięki działaniu pary w trakcie stosowania prostownicy Steampod.
Usługę wykonuje fryzjer w salonie zaczynając od umycia włosów, dobraniu odpowiedniego kremu wygładzającego Steampod, wysuszeniu włosów, nałożeniu serum odbudowującego na końcówki i na końcu zastosowaniu prostownicy Stemapod. W efekcie włosy mogą być wygładzone, zachować efekt naturalny lub zyskać fale dzięki odpowiedniej pracy prostownicą .


 

Prostownica w salonie fryzjerskim w Krakowie

 

MicroMist

W naszym Salonie możecie Państwo skorzystać z urządzenia MicroMist. Jest to najwyższej klasy sprzęt, którego technologia działania polega na rozbijaniu cząsteczek wody na molekuły przy użyciu fal ultradźwiękowych. Drobinki mgły penetrują włos, dostarczając użyty podczas rytuału kosmetyk do najgłębszych warstw każdego włosa, którego łuski zostały otwarte podczas komputerowo kontrolowanej temperatury. Na zakończenie rytuału pielęgnacyjnego włosy są chłodzone przy pomocy tego samego urządzenia – chłodzenie powoduje zamknięcie łuski włosa i tym samym zamknięcie produktu użytego do rytuału we wnętrzu włosa, co daje silniejsze i bardziej zauważalne efekty

Urządzenie micromist w salonie fryzjerskim w Krakowie


Regeneracja

Rytuał Kerastase, to wyjątkowy, pielęgnacyjny zabieg dający rezultaty już od pierwszego zastosowania. Stylista wykona diagnozę włosów oraz skóry głowy, aby dobrać indywidualną ścieżkę pielęgnacji dobraną na miarę potrzeb włosów. Następnie, Stylista przeprowadzi transformację włosów w atmosferze pobudzającej zmysły: delikatny, relaksujący masaż, kwiatowo-owocowy zapach produktów. To chwila dla ciała i ducha pozwalająca uwolnić się od wszelkich trosk. Siła składników aktywnych wnika w każde pojedyncze włókno włosów dla uzyskania piękna. W skład Rytuału wchodzą: Kąpiel + Koncentrat + Booster Fusio Dose + Teksturyzacja Kérastase.


 Koloryzacja

Koloryzacja w salonie fryzjerskim w KrakowieKoloryzację wykonujemy w sposób wyjątkowo delikatny na najbezpieczniejszych produktach profesjonalnych marek takich jak L’Oreal Professionel (DIALIGHT,DIA RICHESSE, INFINIE PLATINE, PRO-KERATIN), Koleston Perfect – zapewniają one najlepsza ochronę podczas koloryzacji. Rezultat jak po intensywnej pielęgnacji, efekt wygładzonej powierzchni włosa. Niezwykła trwałość i jednolitość koloru na włosach uwrażliwionych. Świetlisty refleks. Intensywny lustrzany połysk. Błyszczące, miękkie w dotyku włosy.

Mężczyźni wolą naturalny kolor włosów

Męska koloryzacja w salonie fryzjerskim w Krakowie

Inaczej niż kobiety, mężczyźni biorą pod uwagę farbowanie włosów, gdy zmniejsza się ich naturalna produkcja pigmentów i pojawiają się pierwsze, niechętnie widziane siwe włosy. Inny typowy męski problem, to utrata włosów. Właściwy ich kolor może na jakiś czas ukryć początkowe łysienie typu męskiego. Nasi specjaliści potrafią odwrócić bieg czasu i sprawić, że włosy będą wyglądały nawet o 10 lat młodziej. L’Oreal Homme służy do farbowania i melanżowania włosów siwych. Produkty te są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn i opracowane z myślą o specyficznych męskich potrzebach i oczekiwaniach.

Farby te nie powodują zmiany koloru włosa, lecz jedynie przywracają jego naturalny kolor, przy czym mogą być stosowane nie tylko do całkowitej koloryzacji, ale i do melanżu siwych włosów, nadając im zdrowy i naturalny wygląd.

Koloryzacja jest bardzo subtelna i szybka: trwa jedynie około 5 minut.


 

Budujemy długotrwałe relacje Klient-Stylista, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie przed każdym zabiegiem fryzjerskim oraz oszczędzają czas i pieniądze na każdorazowym tłumaczeniu swoich oczekiwań i nie zawsze udanych próbach w innych salonach fryzjerskich. Naszą ambicją jest zatrudnianie najlepszych fryzjerów i tworzenie najlepszego salonu fryzjerskiego w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na pierwszą wizytę, w trakcie której udzielamy rabatu powitalnego dla nowych klientów na standardowe zabiegi fryzjerskie -20%.

Recepcja salonu: (+48) 669-715-663 oraz (+48) 508-091-281

Nie zawsze cenę zabiegu można określić bez przeprowadzenia konsultacji, ale dla Państwa wygody, zamieszczamy cennik usług fryzjerskich (podlinkować).

Marki, na których pracujemy:

Marki używane w salonie fryzjerskim w Krakowie

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You