ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Uzupełnianie włosów Balmain Hair Elegance / Glamour Hair Clip-On

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Dopinki Balmain Hair z linii Elegance umożliwiają uzyskanie wymarzonej fryzury. Linia gotowych do założenia fryzury Balmain Hair Elegance pozwala na szybki efekt w kilka minut.

Najwyższa jakość włosów syntetycznych użyta do stworzenia Balmain Hair, jak również ich duża różnorodność, jest gwarancją, że każda Klientka odnajdzie w tej metodzie coś dla siebie.
Dużą zaletą włosów Balmain Hair jest korzystanie wyłącznie z „Memory Hair”, czyli włosów możliwych do stylizowania na ciepło. Włosy można zmoczyć, a następnie ponownie wyczesać i poddać kolejnej stylizacji.

Dopinki Linii Elegance pozwalają na ukształtowanie perfekcyjnej fryzury na długi czas, a ponadto są o 30 % lżejsze i wygodniejsze od dopinek włosów naturalnych.

Zabieg, a właściwie proces zakładania dopinek trwa kilka minut, następnie możliwe jest poddanie włosów stylizacji oraz ich odpowiedniemu ułożeniu w celu uzyskania wymarzonej fryzury.

Alternatywą są włosy Glamour Hair Clip-On, włosy ułożone w postaci taśm na klipsach.

Zarówno założenie, jak i zdjęcie zagęszczeń i przedłużeń włosów jest niezwykle proste i szybkie. Dopinkę wystarczy odpiąć, a a następnie można ją ponownie założyć po dowolnym okresie czasu.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You