ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Gotowe fryzury z włosów syntetycznych dopinane na klipsach

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Uzyskanie wymarzonej fryzury oraz przedłużenie włosów dzięki Balmain Hair Elegance stało się niezwykle proste. Balmain Hair Elegance, to linia gotowych fryzur do dopięcia na klipsach. Do przedłużania wykorzystuje się kilka produktów z linii Elegance nadających włosom pożądaną długość – przede wszystkim kucyki Lyon i Monaco.

Dopinki Balmain Hair dostępne są w wielu różnych rodzajach, wykonane są z najwyższej jakości syntetycznych włosów nazywanych przez producenta “Memory Hair”, gdyż można je stylizować na ciepło, a następnie zmoczyć i rozczesać, aby wróciły do poprzedniego kształtu (o ile w trakcie stylizacji nie zostały stopione). Wyjątkiem jest kucyk Lyon z włosów naturalnych. Linia Elegance oferuje dopinki utrzymujące kształt fryzury przez długi czas. Dopinki z włosów syntetycznych są o 30% lżejsze niż dopinki z włosów naturalnych, co zapewnia duży komfort noszenia i objętość często niemożliwą do osiągnięcia włosami naturalnymi. Produktem alternatywnym jest Catwalk Ponytail by Balmain Hair. Dopinki te są chętnie wykorzystywane na wybiegach w trakcie pokazów mody i na sesjach zdjęciowych. Do fryzur z włosów naturalnych na wybiegach i do zdjęć stosowane są Balmain Hair HairDress.

Założenie dopinek na klipsach trwa kilka minut, możliwe są różne ułożenia i stylizacje.
Linia Elegance oferuje dopinki utrzymujące kształt fryzury przez długi czas, dzięki zastosowaniu technologii „Memory Hair”. Dopinki są 30% lżejsze niż włosy ludzkie, co zapewnia duży komfort noszenia.

Alternatywnie dla włosów Memory Hair można zastosować wysokiej jakości włosy syntetyczne z włókien kanekalon z linii Glamour Hair Clip-On, czyli taśm na klipsach z gotową fryzurą – włosy rozpuszczone luźno na ramiona i plecy lub taśma z włosami imitująca grubego kuca, zapięta na koka lub wokół własnego kucyka na głowie.

Ściąganie włosów jest bardzo proste – wystarczy odpiąć i po właściwym ułożeniu można dopinkę założyć ponownie po dowolnym okresie czasu.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You