ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extensions© (EASY LOOP; „Pętelkowa”)

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zagęszczanie włosów oparte na metodzie REMY Loop to szybkie i bezpieczne rozwiązanie. Pasemka zakończone specjalną pętelką zakładane są na włosy naturalne z użyciem niewielkich ringów. W trakcie wykonywania zabiegu istnieje możliwość regulacji odległości pomiędzy skórą głowy, a łączeniami.
Dużą zaletą tej metody jest możliwość nawet dwukrotnego podciągania pasemek w trakcie noszenia, bez konieczności całkowitego ściągania doczepień. Stwarza to możliwość odświeżenia fryzury i znacząco przedłuża okres użytkowania.

Zestaw do zagęszczenia włosów można zakupić samodzielnie, a nawet osoba nie posiadająca odpowiedniego szkolenia może łatwo i szybko założyć pasemka. Również zdjęcie pasemek jest niezwykle proste, polegające wyłącznie na odgięciu łączenia w odwrotną stronę. Ryzyko uszkodzenia włosów w trakcie samodzielnego zakładania jest minimalne.

Zagęszczanie włosów Metodą pętelkową jest w pełni bezpieczne, dlatego też tak wiele Klientek decyduje się właśnie na tą metodę. W trakcie zabiegu nie używa się kleju ani wysokiej temperatury, włosy naturalne pozostają nieuszkodzone.

Easy Loop polecane jest osobom posiadającym cienkie i ciemne włosy. Metoda jest również idealna osobom uprawiającym sporty, gdyż łączenia są niewielkie i wytrzymałe.
Włosy można na pewien czas zdjąć, a po kilku dniach lub tygodniach założyć ponownie. Szybki zabieg zapewnia efekty nawet na 4 miesiące. Dyskretne i wygodne doczepienia są właściwe do noszenia dla osób o normalnej skórze głowy. Jeśli skóra jest wrażliwa i skłonna do alergii, zaleca się wybór innej metody.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You