ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Balmain Hair DoubleHair

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Zagęszczanie włosów metodą DoubleHair pozwala na aż 3 różne sposoby ich założenia. Do wyboru Klienta są mikroringi, klipsy lub keratyna.
Metoda polecana jest zwłaszcza dla osób często odświeżających fryzurę.

Balmain Hair to specjaliście w branży fryzjerstwa, stworzona przez tą wiodącą na rynku firmę podbija Hollywood, popularna jest również wśród polskich gwiazd kina.

Zagęszczenie włosów odbywa się poprzez ich założenie jednym z trzech sposobów. Włosy naturalne zostały uprzednio przymocowane do taśmy, którą można wielokrotnie zakładać i zdejmować, nie ma konieczności każdorazowego zakupu nowych włosów, co znacząco obniża koszty zabiegu.

Balmain Hair DoibleHair można nosić nawet 8 tygodni, wszystko zależy od sposobu ich założenia oraz od włosów naturalnych Klientki. Szybciej rosnące włosy naturalne, powodują niestety konieczność wcześniejszej korekty zagęszczeń.
DoubleHair są bardzo proste do założenia, co szczególnie doceniają osoby pierwszy raz zakładające włosy, jak również osoby korzystające z dopinek na specjalne okazje.

Balmain DoubleHair polecamy Klientkom z grubymi, ciemnymi włosami, ponieważ włosów jest proporcjonalnie więcej na ilość łączeń (klamr) niż w innych metodach. Jest to alternatywa do metody kanapkowej, tzw. Skin-weft.

Zabieg trwa bardzo krótko, taśmy można założyć nawet w 15 minut. Włosy dostępne dą w długościach 40 cm oraz 55 cm, odpowiednio do linii stanika oraz do pasa.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You