ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów na taśmy zakładane na klipsach lub keratynę lub mikroringi

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Balmain Hair DoubleHair jest metodą stworzoną przez jedną z najbardziej prestiżowych marek w dziedzinie przedłużania włosów – Balmain Hair.

Metoda pozwala na przedłużenie i zagęszczenie włosów na jeden z trzech wybranych sposobów. Włosy można założyć przy użyciu ringów, keratyny lub klipsów. Co najważniejsze, włosy naturalne przymocowane są do taśmy, którą można zakładać wielokrotnie korzystając z różnych technik – bez konieczności zakupu nowych włosów.

Czas noszenia włosów to 1 do 8 tygodni, w zależności od sposobu założenia oraz własnych włosów na głowie – im szybciej rosną włosy na głowie, tym szybciej należy dokonać korekty włosów przedłużanych. Dzięki prostocie zastosowania i różnych możliwościach założenia, włosy przedłużane Balmian Hair DoubleHair doceniają osoby zakładające sobie włosy raz na jakiś czas i chciałyby mieć możliwość samodzielnego zdjęcia, a nawet przełożenia i odświeżenia włosów przedłużanych na taśmy.

Metoda polecana jest szczególnie dla osób z ciemnymi, grubymi i włosami, gdyż zakładane jest dość dużo włosów na niewielką ilość łączeń – taśmy Balmain Hair DoubleHair są alternatywą dla metody Skin-weft/kanapkowej, ale dla osób z mocnymi włosami, albo zakładających sobie włosy doczepiane sporadycznie.

Idealna fryzura możliwa jest do uzyskania w krótkim czasie – zabieg może trwać nawet już 15 minut. Metoda DoubleHair była stosowana bardzo szeroko na wybiegach dla modelek, w szczególności na pokazach mody kolekcji domu mody Balmain, a obecnie została na nich zastąpiona innym produktem – Balmain Hair HairDress.

Włosy Balmain Hair DoubleHair dostępne są w długości 40cm (do linii stanika) lub 55cm (do pasa). Do przedłużenia do długości 40cm stosuje się zazwyczaj jedno opakowanie włosów, a w przypadku wydłużenia włosów do pasa, ilość potrzebnych włosów do przedłużania określa się na podstawie różnicy pomiędzy włosami “przed” a włosami “po” – im krótsze włosy “przed” i im dłuższe “po”, tym więcej włosów należy nałożyć, aby wyglądały naturalnie.

DoubleHairMetoda opracowana przez wiodącą markę Balmain Hair umożliwiająca przedłużenie włosów trzema sposobami, gdzie są wykorzystywane ringi, keratyna lub klipsy. Włosy naturalne przymocowane do taśmy można zakładać za każdym razem inną techniką bez konieczności wymiany włosów na nowe. Metoda polecana do włosów ciemnych i grubych. Szybka, idealna przed ważnym wyjściem… .

Okres noszenia : 1-8 tygodni


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You