ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Clip-On – włosy na klipsach

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Clip-On to rewolucja w przedłużaniu włosów. Bezpieczna metoda pozwalająca na osiągnięcie wymarzonej fryzury w kilkanaście minut. Przedłużanie włosów metodą clip on stosowane jest często przez Gwiazdy show-biznesu.
Metoda nowoczesna, bezinwazyjna i w rozsądnej cenie.
Włosy doczepiane na taśmy clip on/clip off w żaden sposób nie wpływają negatywnie na strukturę włosów naturalnych, pod warunkiem, że nie są ciągle zapinane w tym samym miejscu.

Istnieje wiele różnych rodzajów włosów na klipsach – zarówno syntetycznych, jak i naturalnych. Bywają włosy bardzo wysokiej jakości, które można nosić latami “na specjalne okazje”, ale niestety można również trafić na niskiej jakości włosy syntetyczne, które splączą się już przy pierwszym założeniu.

Zazwyczaj przedłużanie włosów odbywa się z zastosowaniem taśm z włosami syntetycznymi, gdyż za podobną cenę otrzymuje się włosy syntetyczne wysokiej jakości, co włosy naturalne niskiej jakości .Włosy podatne są na stylizację, jeśli zastosowano do przedłużania wysokiej jakości włosy syntetyczne lub włosy naturalne. Stylizacja możliwa jest również na ciepło, używając prostownicy lub lokówki. Należy pamiętać, by przy włosach syntetycznych stosować możliwie najniższą temperaturę – ok.140*C.

Włosy syntetyczne najwyższej jakości są delikatne i przyjemne w dotyku, właściwie dobranie nie plączą się i nie puszą w trakcie noszenia przedłużeń. Wykonanie wymarzonej fryzury jest na nich niezwykle łatwe.

Dostępne są również włosy Clip-On naturalne, warto jednak zastanowić się nad ich zakupem. Wysokiej jakości włosy syntetyczne są praktycznie nie do odróżnienia od włosów naturalnych, różnią się natomiast znacząco ceną. W wielu przypadkach o wiele bardziej opłaca się przedłużać włosy stosując dopinki Clip-On syntetyczne oraz kupić kosmetyki do pielęgnacji, przedłużające okres użytkowania, niż inwestować we włosy naturalne, zwłaszcza, że włosy syntetyczne będą dawały większą objętość przy mniejszym ciężarze.

W przypadku włosów Clip-On ważna jest również ich gramatura, która musi być dopasowana do włosów naturalnych. Za ciężkie włosy mogą nadmiernie obciążać włosy, powodując nawet osłabienie cebulek. Zbyt mała gramatura włosów nie daje oczekiwanych efektów. Aby fryzura wyglądała w pełni naturalnie, dopinki Clip-On muszą być odpowiednio gęste – do przedłużania stosuje się minimum 50-100g włosów naturalnych, co objętościowo odpowiada ok.30-70g włosów syntetycznych wysokiej jakości

Doczepianie włosów klipsami polega na zakładaniu kilku taśm z włosami pomiędzy partie włosów rosnących na głowie. Użycie wysokiej jakości dopinek oraz dobra technika zakładania jest gwarancją, że przedłużenia nie będą się zsuwać w trakcie noszenia.

Jedną z największych zalet przedłużania włosów za pomocą dopinek, jest możliwość ich wielokrotnego użytku – włosami można cieszyć się przez wiele miesięcy, oczywiście pod warunkiem prawidłowej pielęgnacji włosów.

Za pomocą dopinek można nie tylko przedłużać włosy w naturalnym kolorze włosów, ale również tworzyć efekt ombre lub pasemka.

Clip TapeNajszybsza metoda przedłużania włosów – efekt widoczny w niespełna 30 minut. Bardzo popularna metoda przedłużania włosów na spinki/klipsy. Włosy na taśmie w dłuższych fragmentach, bądź pasemkami, wpina się za pomocą specjalnych małych spineczek we włosy naturalne. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy, ale również nadać fryzurze nowy charakter, jak asymetria, czy kolorowe pasemka. Polecany dla osób pragnących osiągnąć efekt przedłużenia na 1 dzień, czy wieczór.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You