ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów na tulejki z silikonem lub bez silikonu

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Metoda doczepiania włosów za pomocą tulejek, to doskonały sposób by przedłużyć i zagęścić włosy normalnej grubości lub bardzo grube. Metoda ta nie wymaga stosowania wysokich temperatur, a cały proces odbywa się „na zimno” i polega na doczepianiu do własnych włosów pasm za pomocą małych metalowych tulejek. Metoda pozwala uniknąć stosowania urządzeń termicznych i środków chemicznych bezpośrednio na powierzchni włosów, więc jest bezinwazyjna i w pełni bezpieczna dla skóry głowy. Rozmiar tulejek oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa. Łączenia są bardzo dyskretne, niemal niewidoczne, a tulejki mimo to świetnie trzymają pasemka. W naszej Klinice Włosów Beauty-for-You przedłużanie włosów wykonujemy za pomocą tulejek silikonowych. Niewielkich rozmiarów tulejki są wypełnione silikonem, co sprawia, że pasma nie zsuwają się z naturalnych pasemek, nie przecinają naturalnych włosów oraz nie ingerują w ich strukturę. Po pojawieniu się odrostów tulejki można zdjąć i ponownie nałożyć włosy przy pomocy nowych łączeń.

W Klinice włosów Beauty-for-You i salonach partnerskich, przedłużanie włosów na tulejki wykonują wyłącznie profesjonalni styliści, co gwarantuje rewelacyjną jakość zabiegu. Naszym Klientkom gwarantujemy też najwyższą jakość włosów i konkurencyjne ceny.

Metoda na tulejki – gwarancja naturalnej fryzury

Rozmiar tulejek, oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa. Są również doskonale dopasowane pod kolor włosów rosnących na głowie. Dzięki temu końcówki pasemek nie są widoczne poza łączeniem, wyglądają bardzo estetycznie i mocno się trzymają. Doczepianie włosów za pomocą tulejek z silikonem jest metodą, która daje gwarancję, że żadne pasmo od momentu założenia, do momentu usunięcia łączeń, na pewno nie spadnie.

Naturalny efekt, niska cena – atuty metody na tulejki

Metoda na tulejki gwarantuje naturalny efekt zagęszczonych i przedłużonych włosów, a to wszystko można osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie i w atrakcyjnej cenie. To doskonała metoda dla osób, którym zależy na ekstremalnie silnym łączeniu na zimno.

Plusy metody na tulejki:

  • spektakularny efekt osiągnięty w krótkim czasie,
  • długotrwały efekt,
  • niewidoczne łączenia pomiędzy naturalnymi a doczepianymi włosami,
  • bezinwazyjne tulejki z silikonem,
  • atrakcyjna cena zabiegu doczepiania włosów.

Sprawdź ofertę Kliniki Włosów Beauty-for-You, zapoznaj się z cennikiem i umów się na konsultację ze stylistą w Krakowie lub w swoim mieście.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You