ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów na tulejki termokurczliwe

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Metoda przedłużania włosów z wykorzystaniem tulejek termokurczliwych, to jedna z alternatywnych metod „na ciepło”. Tulejki pod wpływem ciepła ze zgrzewarki lub ultradźwięków, kurczą się, zaciskając i łącząc włosy na głowie z pasemkami. Tulejki nie wtapiają się w strukturę włosa i nie powodują jego naruszenia. Dzięki temu metoda ta jest bezinwazyjna i w pełni bezpieczna. Efekt utrzymuje się ok.4 tygodni, a łączenia są bardzo delikatne.

Zabieg przedłużania włosów na tulejki termokurczliwe polega na łączeniu doczepianych pasm z naturalnymi bez użycia substancji klejących, czy metalowych łączeń. Pasemko włosów z głowy przeciąga się przez tulejkę i łączy z włożoną końcówką pasemka włosów doczepianych. Należy je bardzo dobrze połączyć, tak by obkurczona tulejka dokładnie i mocno ścisnęła włosy w jedno ścisłe pasmo. Tulejki termokurczliwe, dzięki swoim specjalnym właściwościom nie uszkadzają powierzchni włosów oraz nie ingerują w ich strukturę. Metodę tą można zastosować nawet bezpośrednio przed tomografią komputerową, czy rezonansem magnetycznym.

Spektakularny efekt przedłużonych włosów

Zabiegi przedłużania włosów metodą tulejek, w Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie oraz w salonach partnerskich wykonują wyłącznie najlepsi styliści fryzur. Dzięki temu, każda osoba przedłużająca sobie włosy może mieć pewność, że jej fryzura będzie naturalna oraz spektakularnie zagęszczona. Metoda tulejek zgrzewanych na ciepło lub obkurczanych przy pomocy ultradźwięków gwarantuje świetny efekt bez ingerowania w strukturę naturalnych włosów.

Zalety przedłużania włosów metodą tulejek termokurczliwych:

  • niewielkie dyskretne łączenie pasm,
  • hypoalergiczne łączenie (odpowiednie również dla osób z alergią),
  • atrakcyjna cena zabiegu,
  • delikatne łączenia,
  • tulejki, które nie wtapiają się w strukturę włosa,
  • metoda przedłużania doskonała dla każdego typu włosów naturalnych.

Zachęcamy do kontaktu z naszą centralą, w celu umówienia spotkania ze stylistą w salonie w Krakowie lub w Twoim mieście – tel. (+48) 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady lub (+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You