ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów przy pomocy pistoletu na wkłady keratynowe

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Przedłużanie i zagęszczanie włosów naturalnymi pasmami za pomocą pistoletu keratynowego, to szybki sposób na całkowitą zmianę wyglądu. Doczepienie włosów, to w bardzo wielu przypadkach prawdziwa metamorfoza! Aby zapewnić maksymalnie naturalny wygląd fryzury, osobom korzystającym z naszych usług w Klinice Włosów w Krakowie i innych salonach w Polsce, polecamy wyłącznie najlepsze i bezpieczne metody. Jedną z nich jest doczepianie pasm przy użyciu specjalnego pistoletu na wkłady z substancją łączącą, pozwalające na uzyskanie fantastycznego efektu przedłużenia i zagęszczenia naturalnych włosów.

Bezinwazyjne zagęszczanie włosów na ciepło

Pistolet wykorzystywany przy doczepianiu pasm włosów naturalnych, aplikuje na włosy gorący preparat, tworząc precyzyjne łączenia. Łączenie jest odporne i trwałe, a jednocześnie bardzo delikatne i dyskretne. Nawet w przypadku włosów cienkich. Sposób aplikacji substancji daje możliwość odpowiedniego doboru i dopasowania ilości preparatu łączącego do grubości pasemka. Metoda zagęszczania włosów przy pomocy pistoletu gwarantuje długotrwały efekt zagęszczenia i przedłużenia – łączenia są solidne i dobrze się trzymają, zapewniając optymalną równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania doczepionych pasm. Podczas przedłużania włosów pistoletem keratynowym, dajemy możliwość doboru dowolnych włosów.

W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie i pozostałych salonach partnerskich, stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy wykorzystują doskonałej klasy narzędzia i preparaty do przedłużania włosów. Dzięki temu masz pewność, że zabieg doczepiania włosów metodą, który wykonają będzie się charakteryzował:

  • dyskretnym łączeniem włosów naturalnych z doczepianymi, w porównaniu do zabiegów wykonywanych pistoletem keratynowym w innych salonach,
  • zastosowaniem wysokiej jakości, hypoalergicznych substancji,
  • zastosowaniem nieszkodliwych dla włosów, niskich temperatur,
  • wytrzymałym połączeniem pasm,
  • atrakcyjną ceną,
  • pięknym efektem zagęszczonych i przedłużonych włosów utrzymującym się nawet do kilku miesięcy.

Doczepianie włosów na keratynę w Krakowie i całej Polsce – profesjonalne usługi, atrakcyjne ceny

Aby skorzystać z usług naszych specjalistów wcale nie musisz mieszkać w Krakowie! Z myślą o naszych Klientkach sieć salonów partnerskich wciąż się rozrasta – teraz znajdziesz nas niemal w całej Polsce, jak i  również zagranicą. Wykonamy dla Ciebie zabieg przedłużania, oferując pełen profesjonalizm, precyzję i atrakcyjną cenę. Zapraszamy do Kliniki Włosów Beauty-for-You lub telefonicznego kontaktu w celu umówienia się na wizytę w Twoim mieście. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym cennikiem.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You