ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów metodą kanapkową Kraków

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Metoda TAPE-ON/skin-weft, zwana popularnie kanapkową, polega na doklejaniu pasm włosów umieszczonych na silikonowej taśmie. Łączenia wykonane są z dwóch złożonych taśm silikonowych, na których są zamocowane naturalne włosy. Przedłużanie włosów polega na doczepieniu taśmy przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Pasek, na którym umieszczone są włosy jest przezroczysty i bardzo lekki, a jednocześnie elastyczny, trwały i wytrzymały. Dzięki subtelnym i dyskretnym łączeniom dopasowującym się do kształtu głowy, uzyskany efekt jest naturalny, a komfort noszenia nieporównywalny z innymi metodami, poza najbardziej zaawansowanymi – LASER EXTEND, czy Infralight. Co więcej, taśmy silikonowe umożliwiają szybkie, bezproblemowe, wielokrotne zakładanie tych samych włosów.

Metoda TAPE-ON/skin-weft – sposób na naturalny efekt zagęszczenia

Metoda kanapkowa umożliwia przedłużenie i zagęszczenie włosów, dając spektakularny efekt i bujną fryzurę (pasma można wydłużyć nawet o kilkadziesiąt centymetrów!). Metoda została stworzona z myślą o kobietach, które lubią często i diametralnie zmieniać swój wizerunek. Metoda kanapkowa zyskuje coraz więcej zwolenniczek, ponieważ umożliwia uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia, który nie wymaga częstych poprawek, jak np. taśmy zakładane na klipsy. W dodatku zmiana wyglądu możliwa jest już nawet w 45 minut.

Głównym atrybutem metody kanapkowej jest jej nieinwazyjność. To sposób przedłużania i zagęszczania włosów, który praktycznie w ogóle nie wpływa na kondycję naturalnych pasm. Dzięki temu, że łączenia ze specjalnej taśmy silikonowej są elastyczne i zakładane bezinwazyjnie, włosy nie niszczą się. Co więcej, przedłużone tą metoda pasma nie plączą się i nie powstają na nich trudne do rozczesania kołtuny. Taśma silikonowa, którą stosują nasi styliści nie odkleja się, ani też nieoczekiwanie nie zsuwa. Zapewnia to wysoka jakość produktów, specjalna technika zakładania oraz instrukcja prawidłowej pielęgnacji.

Klinika Włosów w Krakowie – najwyższa jakość zabiegów przedłużania

W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie oraz w naszych salonach partnerskich na terenie całej Polski, dużą wagę przykładamy do precyzyjnego wykonywania zabiegów. Zawsze możesz liczyć na fachową poradę przed, w trakcie i po zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów, co jest gwarancją zadowolenia przez cały okres noszenia włosów przedłużanych.

Odwiedź nas w Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie, lub skontaktuj się w celu umówienia wizyty w Twoim mieście.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You