ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów metodą japońską (warkoczykową) | Kraków

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Doczepianie włosów metodą japońską (warkoczykową) to doskonały, efektowny sposób aby przedłużyć niemal każdy rodzaj włosów. Metoda polecana jest do każdej grubości włosów, nie mogą natomiast mieć tendencji do wypadania. Doczepianie włosów metodą japońską może być wykonywane u każdego – również u osób z alergiami, wrażliwą skórą głowy oraz problemami skórnymi.

Metoda polegająca na wplataniu pasemek włosów naturalnych, to warkoczyk przestrzenny – tzw. warkoczyk 3D, którą również wykonujemy w Klinice Włosów w Krakowie. Doczepianie odbywa się poprzez zaplatanie ok. 1cm warkoczyków łączących włosy z głowy z włosami doczepionymi – stąd nazwa metody – warkoczykowa. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i nieingerujący w strukturę włosów – fryzjer nie stosuje ani kleju, ani zgrzewarki, ani też metalowych łączników. Metoda nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych ani innych substancji mogących wywołać podrażnienia skóry głowy, a sam warkoczyk zakończony jest jedynie małą gumką.

Klientkom przedłużającym włosy metodą japońską w Klinice Beauty-for-You w Krakowie oraz w salonach partnerskich w całej Polsce, sugerujemy ponowne wykonanie zabiegu doczepiania wraz z pojawieniem się odrostu. Zazwyczaj doczepiane pasma wymagają ponownego założenia po 4-8 tygodniach.

Metoda japońska – bezpieczny i wygodny sposób na długie włosy

Włosy przedłużane metodą warkoczykową są wygodne w noszeniu i praktycznie niewyczuwalne, stąd to jedna z najbardziej dyskretnych metod doczepiania włosów. UWAGA – metodę warkoczykową dobieramy wyłącznie dla osób o silnych, gęstych włosach, bez tendencji do wypadania. Wybór tej metody gwarantuje również dużą kontrolę nad przedłużonymi włosami – doczepiane pasma można samodzielnie zdjąć w domu. Zaletą metody japońskiej, poza całkowitym bezpieczeństwem dla włosów i skóry głowy jest stosunkowo niska cena w porównaniu do innych zabiegów przedłużania włosów.

Doczepianie włosów metodą warkoczykową w Krakowie i całej Polsce

Zapraszamy do Kliniki Włosów Beauty-for-You w Krakowie – miejsca, gdzie profesjonaliści kompleksowo zajmą się Twoimi włosami. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Alfreda Dauna 44 w Krakowie, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientek, rozszerzyliśmy sieć salonów oferujących nasze usługi. Salony partnerskie znaleźć można w całej Polsce i za granicą.


Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You