ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Przedłużanie włosów Kerawax | Kraków

Przedłużanie włosów

Zabiegi

Kliknij i umów się na wizytę...

przedłuż, uzupełnij lub zagęść włosy w Krakowie

Zagęszczanie włosów

Szkolenia

Kliknij i zapisz się na szkolenie...

lub znajdź stylistę w Twoim mieście

Długie, piękne włosy bez długotrwałego zapuszczania? Teraz to możliwe! Przedłużanie włosów metodą Kerawax jest gwarancją nieskazitelnych, długich włosów, dyskretnych łączeń z doczepianymi pasmami oraz bezpieczeństwa dla włosów naturalnych i skóry głowy.

Kerawax to obecnie najsilniejsza naturalna substancja do przedłużania włosów, zaliczana do tzw. metod „na ciepło”. Do formowania łączeń z Kerawaxu wykorzystywane są urządzenia rozgrzewające się do ponad 200 stopni Celsjusza, dlatego zabieg powinien być wykonywany wyłącznie przez doświadczonych stylistów. W Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie i salonach partnerskich w całej Polsce, pracują wyłącznie wykwalifikowani styliści, dlatego każda Klientka ma pewność, że zabieg przedłużania wykonany zostanie z największą precyzją. Dodatkowo, dysponujemy urządzeniami, które umożliwiają uformowanie łączeń przy pomocy ultradźwięków, czyli bez użycia ciepła – na zimno – co jest bezpieczne dla skóry głowy i włosów. Przy wykorzystaniu ultradźwięków, zabieg przedłużania włosów na Kerawaxie jest zazwyczaj nieco droższy, niż wykonywanie przedłużania włosów na ciepło.

Specyfika zabiegu Kerawax

Dzięki specyficznym właściwościom Kerawaxu, łączenia włosów naturalnych z włosami przedłużanymi są bardzo małe, dyskretne i wygodne w noszeniu. Struktura Kerwaxu daje gwarancję spektakularnego rezultatu i długotrwałego efektu przedłużenia, za sprawą łączeń, które nie wyczesują się z włosów. Zabieg przedłużania włosów metodą Kerawax trwa nieco dłużej niż inne metody „na ciepło”, ze względu na wymaganą dużą precyzję i skrupulatność. Końcówki na włosach do przedłużania, przed zabiegiem doczepiania muszą zostać dokładnie przygotowane manualnie.

W przeciwieństwie do innych zabiegów, Kerwax nie wymaga częstego ponawiania doczepiania pasm. Klientkom naszej Kliniki w Krakowie oraz innych salonów zalecamy odświeżenie pasm i ponowne wykonanie zabiegu po ok. 2-4 miesiącach. Z racji siły łączeń, ściąganie Kerawaxu z głowy wymaga odpowiedniego removera – płynu rozpuszczającego łączenia oraz odpowiedniej techniki ściągania.

Przedłużanie włosów w Beauty-for-You

Styliści Beauty-for-You wykonują zabiegi przedłużania w Klinice Włosów w Krakowie, jednak mając na uwadze wygodę i zadowolenie naszych Klientek, nasze usługi oferujemy również w sieci salonów partnerskich. Aby umówić się na spotkanie ze stylistą w Krakowie lub w Twoim mieście, skontaktuj się z nami: +48 508-091-281 – kursy, zabiegi, porady lub (+48) 669-715-663 – RECEPCJA – tylko umawianie terminów.

Zadzwoń teraz i umów się na indywidualną konsultację: (+48) 508-091-281
strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You