Mikrokamery trychologiczne Beauty For You
ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Mikrokamery trychologiczne

 

 

 

mikrokamera-trychologiczna-tricho-cam2014-Mikrokamera trychologiczna Tricho-Cam©2014

Specjalistyczne urządzenie do analizy skóry głowy i włosów, w dzisiejszych czasach właściwie niezbędne w każdym gabinecie trychologicznym, dermatologicznym oraz profesjonalnym salonie fryzjerskim. Dzięki bardzo prostej obsłudze, z obsługą urządzenia poradzi sobie również osoba bez specjalistycznej wiedzy i szkoleń. Fryzjer, czy kosmetyczka przeprowadzi szybką, 5-minutową analizę przed i po zabiegu. Rozbudowane funkcje analityczne doceni trycholog i dermatolog, który przy pomocy urządzenia wykona pełną konsultację trychologiczną lub postawi diagnozę z prezentacją wyników „na żywo”.

Dzięki najnowszemu na rynku urządzeniu Tricho-Cam©2014 przeprowadzisz precyzyjną analizę skóry głowy i włosów. Tricho-Cam©2014 umożliwia wysłanie wyników analizy klientowi przez Internet.
Kamera wyposażona jest w matrycę 1.3 Mpix wysokiej jakości, dzięki czemu obraz wyświetlany jest w wysokiej rozdzielczości, wyraźny i płynny w maksymalnym powiększeniu do 300x.
Mikrokamera trychologiczna Tricho-Cam©2014 gwarantuje profesjonalną ocenę kondycji włosów i stanu skóry głowy, a także wykonanie zdjęć i nagranie filmów w trakcie analizy. Zachowane na dysku zdjęcia i nagrania są cennym elementem bazy danych klientów. Odpowiednia interpretacja zdjęć pozwala na właściwy dobór kosmetyków do skóry głowy i włosów, zastosowanie wskazanych zabiegów lub wdrożenie leczenia farmakologicznego w przypadku stwierdzenia chorób dermatologicznych.

Archiwizacja bazy danych umożliwia porównanie zdjęć oraz ocenę zastosowanych kosmetyków i preparatów w trakcie trwania kuracji trychologicznej.
Urządzenie wyposażone jest w filtr UV, który udoskonala analizę, poprzez identyfikację zmian na skórze głowy, które niewidoczne są gołym okiem.
Do każdego urządzenia dołączone jest zaawansowane oprogramowanie, które oprócz funkcji analitycznych, takich jak sprawdzenie stanu skóry głowy, czy mieszków włosowych, wyposażone jest w funkcje tworzenia bazy danych klientów, gromadzenia zdjęć oraz filmów z poszczególnych analiz, generowania raportów i drukowania wyników analizy klientowi. Przykładowe zdjęcia ułatwiają właściwą analizę początkującym użytkownikom mikrokamery. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu możliwy jest pomiar grubości włosa, oznaczenie na zdjęciach obszarów newralgicznych oraz porównanie wyników analizy z innymi zdjęciami.
Urządzenie podłączane jest do komputera przy pomocy kabla USB 2.0. Obraz uzyskany w trakcie analizy może być również wyświetlany na ekranie TV lub na ekranie przy pomocy projektora, za pośrednictwem kabla HDMI. Klient/pacjent widząc wszystko na własne oczy nie będzie musiał wierzyć Ci na słowo i doceni Twój profesjonalizm.

Produkt dostępny od lutego 2014. Do wyboru wersja z polskim lub angielskim oprogramowaniem. Do urządzenia dołączona jest licencja oprogramowania z unikatowym kodem, co zabezpiecza przed nielegalnym kopiowaniem i rozpowszechnianiem programu.

mikrokamera-trychologiczna-tricho-camtabMikrokamera trychologiczna Tricho-cam©Tab

 

Specjalistyczne urządzenie do analizy skóry głowy i włosów, w dzisiejszych czasach właściwie niezbędne w każdym gabinecie trychologicznym, dermatologicznym oraz profesjonalnym salonie fryzjerskim. Dzięki bardzo prostej obsłudze, z obsługą urządzenia poradzi sobie również osoba bez specjalistycznej wiedzy i szkoleń. Fryzjer, czy kosmetyczka przeprowadzi szybką, 5-minutową analizę przed i po zabiegu. Rozbudowane funkcje analityczne doceni trycholog i dermatolog, który przy pomocy urządzenia wykona pełną konsultację trychologiczną lub postawi diagnozę z prezentacją wyników „na żywo”. Łatwa nawigacja przy pomocy ekranu dotykowego jest dodatkową zaletą umożlwiającą wykonanie analizy w dowolnym miejscu – w gabinecie, salonie kosmetycznym, w trakcie prezentacji, targów, czy wykładu.

Dzięki najnowszemu na rynku urządzeniu Tricho-Cam©Tab przeprowadzisz precyzyjną analizę skóry głowy i włosów bez konieczności podłączania urządzenia do komputera, czy telewizora. To urządzenie typu All-in-one umożliwia wysłanie wyników analizy klientowi przez sieć Wi-Fi do dowolnego innego urządzenia pracującego w tej sieci lub przez Internet – wysyłaj wyniki analizy na maila lub na telefon klienta.

Mikrokamera trychologiczna Tricho-Cam©Tab gwarantuje profesjonalną ocenę kondycji włosów i stanu skóry głowy, a także wykonanie zdjęć i nagranie filmów w trakcie analizy. Zachowane na dysku zdjęcia i nagrania są cennym elementem bazy danych klientów. Odpowiednia interpretacja zdjęć pozwala na właściwy dobór kosmetyków do skóry głowy i włosów, zastosowanie wskazanych zabiegów lub wdrożenie leczenia farmakologicznego w przypadku stwierdzenia chorób dermatologicznych – oprogramowanie zawiera moduł „polecane produkty”, który umożliwia dopasowanie świadczonych usług i dystrybuowanych preparatów do danego typu skóry, włosów, czy problemu.

Archiwizacja bazy danych umożliwia porównanie zdjęć oraz ocenę zastosowanych kosmetyków i preparatów w trakcie trwania kuracji trychologicznej. Urządzenie wyposażone jest w czujniki elastyczności i nawilżenia skóry, dzięki czemu precyzyjnie można określić stan skóry klienta/pacjenta przy okazji kolejnych wizyt. Urządzenie wyposażone jest w filtr UV, który udoskonala analizę, poprzez identyfikację zmian na skórze głowy, które niewidoczne są gołym okiem. Urządzenie posiada uproszczoną funkcję określania „wieku skóry”, która w prosty sposób obrazuje klientowi/pacjentowi w jakim stanie jest jego skóra i czy właściwie o nią dba, a także generowanie wykresów dotyczących stanu skóry i włosów, jako obrazowy rezultat analizy.

Do każdego urządzenia dołączone jest zaawansowane oprogramowanie, które oprócz funkcji analitycznych, takich jak sprawdzenie stanu skóry głowy, czy mieszków włosowych, wyposażone jest w funkcje tworzenia bazy danych klientów, gromadzenia zdjęć oraz filmów z poszczególnych analiz, generowania raportów i drukowania wyników analizy klientowi. Przykładowe zdjęcia ułatwiają właściwą analizę początkującym użytkownikom mikrokamery. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu możliwy jest pomiar grubości włosa, oznaczenie na zdjęciach obszarów newralgicznych oraz porównanie wyników analizy z innymi zdjęciami. Oprogramowanie posiada moduł dopasowywania/polecania produktów do danego typu skóry i włosów, co stanowi wygodną funkcję zarówno dla salonu fryzjerskiego z dużą liczbą kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i w przypadku gabinetu trychologicznego, czy dermatologicznego z preparatami specjalistycznymi i lekami.

Produkt dostępny od lutego 2014. Czas realizacji zamówienia – 6 tygodni. Do wyboru wersja z polskim lub angielskim oprogramowaniem. Do urządzenia dołączona jest licencja oprogramowania z unikatowym kodem, co zabezpiecza przed nielegalnym kopiowaniem i rozpowszechnianiem programu.

mikrokamera-trychologiczna-tricho-camhd-pro-Mikrokamera trychologiczna Tricho-Cam©HD Pro

Specjalistyczne urządzenie do analizy skóry głowy i włosów, w dzisiejszych czasach właściwie niezbędne w każdym gabinecie trychologicznym lub dermatologicznym (ze względu na zaawansowane funkcje, do salonów fryzjerskich polecane są prostsze urządzenia). Rozbudowane funkcje analityczne doceni w szczególności doświadczony trycholog i dermatolog, który przy pomocy urządzenia wykona pełną konsultację trychologiczną lub postawi diagnozę z prezentacją wyników „na żywo”.

Dzięki najnowszemu na rynku urządzeniu Tricho-Cam©HD Pro przeprowadzisz precyzyjną analizę skóry głowy i włosów. Tricho-Cam©2014 umożliwia wysłanie wyników analizy klientowi przez Internet. Kamera wyposażona jest w wymienne soczewki powiększające do 240x, a wyświetlany obraz jakością odpowiada obrazowi uzyskiwanemu przy pomocy mikroskopu

Mikrokamera trychologiczna Tricho-Cam©HD Pro gwarantuje profesjonalną ocenę kondycji włosów i stanu skóry głowy, a także wykonanie zdjęć i nagranie filmów w trakcie analizy. Zachowane na dysku zdjęcia i nagrania są cennym elementem bazy danych klientów. Odpowiednia interpretacja zdjęć pozwala na właściwy dobór kosmetyków do skóry głowy i włosów, zastosowanie wskazanych zabiegów lub wdrożenie leczenia farmakologicznego w przypadku stwierdzenia chorób dermatologicznych.

Archiwizacja bazy danych umożliwia porównanie zdjęć oraz ocenę zastosowanych kosmetyków i preparatów w trakcie trwania kuracji trychologicznej.

Do każdego urządzenia dołączone jest zaawansowane oprogramowanie, które oprócz funkcji analitycznych i komparatystycznych, takich jak sprawdzenie stanu skóry głowy, czy mieszków włosowych, gęstości włosów i stopnia ich utraty, ilości wydzielanego sebum, wyposażone jest w funkcje tworzenia bazy danych klientów, gromadzenia zdjęć oraz filmów z poszczególnych analiz, generowania raportów i drukowania wyników analizy klientowi. Przykładowe zdjęcia ułatwiają właściwą analizę początkującym użytkownikom mikrokamery. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu możliwy jest pomiar grubości włosa, oznaczenie na zdjęciach obszarów newralgicznych oraz porównanie wyników analizy z innymi zdjęciami, a także porównanie na wykresach wyników analizy ze statystycznymi wynikami.
Urządzenie podłączane jest do komputera przy pomocy kabla USB 2.0. Obraz uzyskany w trakcie analizy może być również wyświetlany na ekranie TV lub na ekranie przy pomocy projektora, za pośrednictwem kabla HDMI. Klient/pacjent widząc wszystko na własne oczy nie będzie musiał wierzyć Ci na słowo i doceni Twój profesjonalizm.

Produkt dostępny od lutego 2014. Dostawa urządzenia w zależności od dostępności – od 2 dni do 2 tygodni. Do wyboru wersja z polskim lub angielskim oprogramowaniem. Do urządzenia dołączona jest licencja oprogramowania z unikatowym kodem, co zabezpiecza przed nielegalnym kopiowaniem i rozpowszechnianiem programu.

kamera-trychologiczna-trich-cam-20Mikrokamera trychologiczna TRICHO-CAM©2.0

To urządzenie specjalne dobrane do potrzeb gabinetów trychologicznych,
gabinetów dermatologicznych, a także salonów fryzjerskich przeprowadzających
wstępną analizę skóry głowy i włosów. Powiększenie maksymalne
do 220x oświetlenie miejsca analizy neutralnym światłem LED
oraz całkowita płynność obrazu gwarantują precyzję badania,
dobry obraz zarówno w trakcie analizy, jak również na nagranych
przy pomocy mikrokamery filmach i wykonanych zdjęciach poszczególnych
obszarów skóry głowy, czy włosów.

Urządzenie wyglądem jest podobne do większości mikrokamer dostępnych na
rynku, natomiast zastosowana optyka jest najwyższej klasy, co ma znaczenie
w szczególności przy zastosowaniu dużego ekranu, na którym prezentuje się
badanie klientowi lub pacjentowi. Oryginalne urządzenieTRICHO-CAM©
to gwarancja zadowolenia przez długie lata ze sprzętu
oraz gwarancja zadowolenia
klientów i pacjentów z rezultatów badania.

Stosowanie różnych powiększeń w trakcie badania pozwala zebrać bogaty materiał informacyjny na temat badanej osoby oraz dokonać identyfikacji problemu lub wykluczyć jego istnienie. TRICHO-CAM© jest chętnie wykorzystywany przez osoby z dużym doświadczeniem do wnikliwych i rozbudowanych analiz, a także przez osoby przeszkolone wyłącznie pod kątem wstępnej analizy skóry głowy i włosów. Wyniki badania pozwalają dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy i włosów
właściwe zabiegi trychologiczne, czy wdrożyć właściwe leczenie w przypadku problemów natury dermatologicznej. Urządzenie podłączane jest do komputera przy pomocy kabla USB 2.0 skąd obraz dalej może być transferowany na ekran telewizora do projektora lub do transmisji internetowej.

Zdjęcia wykonane przez TRICHO-CAM© są w wysokiej rozdzielczości, z odpowiednim kontrastem i jasnością. Zarówno w trakcie badania, jak i w zebranej historii
zdrowia skóry głowy danego klienta lub pacjenta, widać wszelkie zmiany w skórze głowy, włosach, mieszkach włosowych, jak i zmiany gospodarki lipidowej skóry głowy.

Do czyszczenia urządzenia zaleca się stosowanie wacików nasączonych płynem do dezynfekcji urządzeń medycznych. Urządzenie profesjonalne.

Dane techniczne:
– obudowa plastikowa
– matryca CMOS 2.0 Mpix
– Port USB 2.0 HighSpeed
– format video: avi
– format zapisu zdjęć: jpg, bmp
– zasilanie z portu USB 5V
– wymiary: 110 x 33 mm
– długość kabla: 1,3m
– wbudowany przycisk start/stop
– statyw
-dwie wymienne nasadki na obiektyw
– CD z oprogramowaniem – wersja podstawowa

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You