🥇 Kosmetyki do włosów przedłużanych Beauty For You
ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Kosmetyki do włosów przedłużanych

Polecamy profesjonalną linię kosmetyków do włosów przedłużanych Beauty-for-You. Kosmetyki do włosów przedłużanych również idealnie nadają się do włosów suchych, zniszczonych, pozbawionych witalności, a szczególnie do włosów często poddawanych zabiegom stylizacyjnym lub rozjaśnianiu. Gama kosmetyków HAIR EXTENSIONS LINE Beauty-for-You jest idealnie dopasowana do włosów słowiańskich Beauty-for-You i świetnie sprawdza się w pielęgnacji włosów Polek. Stosowanie wyłącznie kosmetyków z tej linii daje gwarancję najdłuższego noszenia włosów przedłużanych, ich pięknego i zdrowego wyglądu.

Seria HAIR EXTENSIONS LINE Beauty-for-You obejmuje:

szampon1) Profesjonalny szampon do włosów przedłużanych oraz do włosów zniszczonych, wymagających intensywnego, głębokiego nawilżenia i odżywienia. Przywraca włosom fizjologiczną równowagę, poprawiając wygląd włosów przedłużanych już od pierwszego użycia, sprawiając, że wyglądają bardziej naturalnie, są błyszczące i jedwabiście miękkie.

 

 

odżywka2) Profesjonalna odżywka o właściwościach maski do włosów przedłużanych oraz do włosów zniszczonych, wymagających intensywnego, głębokiego nawilżenia i odżywienia. Przywraca włosom fizjologiczną równowagę, poprawiając wygląd włosów przedłużanych już od pierwszego użycia, sprawiając, że wyglądają bardziej naturalnie, są błyszczące i jedwabiście miękkie. Pomaga w rozczesywaniu włosów, nadając im elastyczność i gładkość, poprawiając ich żywotność.

 

 

serum3) Profesjonalne serum odbudowujące strukturę włosa do włosów przedłużanych oraz do włosów wymagających natychmiastowej odbudowy i odżywienia. Przywraca włosom naturalny wygląd, połysk i jedwabistą miękkość. Zapobiega rozdwajaniu końcówek włosów. Silnie nabłyszcza włosy i jest bezzapachowe.

 

 

eliksir4) Eliksir do włosów przedłużanych – preparat wygładzający i wzmacniający włosy, przeznaczony do włosów przedłużanych, wysuszonych i z rozdwojonymi końcówkami. Domyka łuskę włosa i sprawia, że włosy są miękkie i lśniące. Zapobiega rozdwajaniu końcówek włosów. W przeciwieństwie do serum nie nabłyszcza włosów, jest mniej skondensowane i posiada świeży, owocowy zapach.

 

 

spray5) Spray ochronny do prostowania i suszenia włosów o właściwościach antystatycznych – preparat przeznaczony do ochrony włosów w trakcie prostowania, kręcenia i suszenia, polecany szczególnie do włosów przedłużanych. Chroni włosy przed przesuszeniem i uszkodzeniem ciepłem prostownicy, lokówki i suszarki. Właściwości antystatyczne zapobiegają puszeniu się włosów.

 

 

szczotka6) Szczotka do włosów przedłużanych Beauty-for-You – bardzo istotny element pielęgnacji włosów przedłużanych, to ich regularne szczotkowanie odpowiednią szczotką pozwalającą dokładnie rozczesać włosy bez naruszania łączeń – szczotki Beauty-for-You, o dwóch długościach włosia, są specjalnie przystosowane do rozczesywania włosów przedłużanych od nasady, aż po końce.

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You