ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Nowości w przedłużaniu włosów na jesień 2015

Wygląda na to, że jesień 2015 w dalszym ciągu będzie się mienić kolorami ombre i sombre na głowach klientek. Metody LASER EXTEND, ultradźwięki/infralight i skin-weft są nadal najczęściej wykonywanymi w naszych salonach, a włosy dziewicze cieszą się coraz większym powodzeniem.

Przedłużenie z zagęszczeniem - efekt burzy włosów - ombre

Przedłużenie z zagęszczeniem – efekt burzy włosów – ombre

Właśnie testujemy nową metodę przedłużania włosów, która spodoba się zwłaszcza osobom noszącym do tej pory metodę skin-weft, gdyż polega ona na doczepianiu włosów na taśmach szerokich na 0,5cm, co umożliwi wypełnienie skroni oraz miejsc na krawędzi linii włosów, gdzie standardowe „kanapki” były zbyt widoczne.

Bezpieczne przedłużanie włosów

nowa metoda przedłużania włosów 2015

Poza tym w sprzedaży oraz w Klinice Włosów Beauty-for-You w Krakowie w gabinecie trychologicznym, pojawiła się nowa mikrokamera fryzjerska / trychologiczna – Tricho-Cam© Wi-Fi – dzięki niej mozna oglądać skórę głowy, mieszki włosowe i łuskę włosową pod przybliżeniem nawet 500-krotnym, a obraz wyświetlany jest na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOSem.

Tricho-CamⓒWi_Fi (1)

polecamy, zapraszamy i życzymy samych udanych stylizacji jesiennych

Klinika Włosów Beauty-for-You Kraków

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You