ZAPYTANIA OGÓLNE: (+48) 508-091-281 beautyforyou.kontakt@gmail.com | RECEPCJA KLINIKI WŁOSÓW: (+48) 669-715-663 lub (+48) 508-091-281 | HURTOWNIA, ZAMÓWIENIA: (+48) 510-986-419 beautyforyou.sklep@gmail.com
Shadow Image

Nowe metody przedłużania włosów na 2016 rok

Powoli kończy się 2015 rok i jesienno-grudniowy, gorący okres przedłużania włosów. Dziękujemy wszystkim Klientkom i Klientom za docenienie najnowszych metod przedłużania włosów, z których szkolimy i wykonujemy zabiegi w naszej Klinice Włosów w Krakowie.

Na 2016 rok już w tym momencie możemy zapowiedzieć kilka nowości, które na pewno ucieszą osoby dążące cały czas do perfekcji. Chodzi przede wszystkim o nowe metody przedłużania włosów, czyli mikro-kanapki oraz nowe ultradźwiękowe przedłużanie włosów – dla nie będących w temacie – ultradźwięki do przedłużania włosów można było w Polsce spotkać już 10 lat temu i po drodze wyszło kilka urządzeń poprawiających ich pracę, ale ostatnie z nich wyszło w 2011 roku, więc mamy duże oczekiwania wobec nowego urządzenia i jakości włosów przedłużanych przy ich użyciu. Opisy nowych metod wkrótce na naszej stronie w dziale przedłużania włosów http://www.beauty-for-you.com.pl/uslugi-produkty/

Już w styczniu w sprzedaży powinny pojawić się również najnowsze na polskim rynku szczotki laserowe, bazujące na sprawdzonej technologii LLLT, czyli Low Level Laser Therapy, która w najtrudniejszych przypadkach umożliwia opóźnienie łysienia, w standardowych powstrzymanie wypadania włosów, a w przypadku jeśli zostanie wyeliminowana przyczyna wypadania włosów – ich szybsze odrastanie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych cenników – jednego dla osób zupełnie nie zorientowanych – http://www.beauty-for-you.com.pl/cennik/ – i drugiego dla osób dobrze zorientowanych w przedłużaniu włosów – http://www.beauty-for-you.com.pl/cennik-przedluzania-wlosow/. Przypominamy, że ceny obowiązują na przedłużanie włosów w Klinice Włosów w Krakowie – nasze salony partnerskie posiadają własne cenniki.

strona dla profesjonalistów
usługi vip
Facebook
Beauty For You